Skocz do zawartości
Gość conecho

Klejona opona bezpieczna ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość conecho

Pytanko jest takie.. czy klejona opona jest bezpieczna ?? Jazda po mieście spoko ale czy na autostradzie przy predkosci 180 km/h nie strzeli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko jest takie.. czy klejona opona jest bezpieczna ?? Jazda po mieście spoko ale czy na autostradzie przy predkosci 180 km/h nie strzeli ?

 

Ja bym nie ryzykował przy tej prędkości :634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy klejona opona jest bezpieczna

Zależy jaka dziura i w jaki sposób klejona. Bo jeśli dziurka po gwoździu, to jak najbardziej bezpieczna.Teraz czy rozmawiamy o klejeniu jakimś klejem czy wulkanizowanie w zakładzie wulkanizacyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa---- maże też strzeli nawet przy 80 tak miałem u siebie (WYSZŁY DRUCIKI) i bum.

W serwisie OD RAZU wymienili wszystkie 4 (była gwarancja )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowa---- maże też strzeli nawet przy 80 tak miałem u siebie (WYSZŁY DRUCIKI) i bum.

W serwisie OD RAZU wymienili wszystkie 4 (była gwarancja )

Andrzej, zgodzę się że w serwisie niemieckim wymienią komplet , w Polsce to nierealne;nawet jak jest gwarancja- to milion różnych sposobów i uników ze strony sprzedawcy a potem producenta aby klienta pogonić. Tak samo jak z ubezpieczeniami komunikacyjnymi- masz płacić i potem płakać po kątach ,jeśli dostaniesz ochłapy na odczepne.To wszystko w Polsce jest chore, szkoda słów.:mad: Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa---- maże też strzeli nawet przy 80 tak miałem u siebie (WYSZŁY DRUCIKI) i bum.

W serwisie OD RAZU wymienili wszystkie 4 (była gwarancja )

 

NAPISAŁEM TO BO TAK NAPRAWDĘ SIĘ ZDARZYŁO

W wystrzelonej nie było co oglądać ALE w innej też tylnej były trzy druciki (2 3mm)widoczne dodam że były to MICHELIN i stało się to na szczęście w nocy

 

Temat był opony po wklejeniu łatki bezpieczne czy nie pewnie zależy jaka była dziura jak MAŁA ---nie robił bym paniki jechał bym dalej

 

ALE DLA KOMFORTU PSYCHICZNEGO ?????????????? WYMIANA

 

Ja osobiście--- gwizdkiem ---na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od posobu naprawienia, tak jak wczesniej koledzy napisali po gwozdziu czy malym przecieciu spoko mozna jezdzic, dziurka sie zdarza ale zeby wymieniac co chwila opone ja np w pewnym okresie w ciagu miesiaca 3 razy przebilem wiec bym na same opony okolo tysiaka wydal ;) no a tak na powaznie to ja bym wymienial tylko jesli byla rozwalona gdzies na kancie lub boku, sam mam opony klejone dunlopy i jezdze po autostradach po dziurach i nic sie z nimi nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności