Skocz do zawartości
Gość agmuz

Hak - podłączenie elektryki

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź sobie bezpieczniki odpowiedzialne za gniazdo zapalniczki w bagażniku

 

Sprawdziłem bezpieczniki te przy drzwiach kierowcy. Tak jak pisałem w pierwszy poście są ok.

Czy są jeszcze gdzieś indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest fizycznie uszkodzony, polecam skorzystać z oferty na naszej stronie, moduły Polskiej produkcji.

http://www.sklepmartec.pl/k162,wiazki-elektryczne-haka-zestawy-uniwersalne.html

 

Dla rozwiania wątpliwości passat B5 nie wymaga wiązki z modułem można również zastosować wiązkę dedykowaną wraz z oryginalnymi wtyczkami: http://www.sklepmartec.pl/k4561,wiazki-elektryczne-haka-zestawy-dedykowane-vw-passat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłem bezpieczniki te przy drzwiach kierowcy. Tak jak pisałem w pierwszy poście są ok.

Czy są jeszcze gdzieś indziej?

Tak pod kierownicą jak zdejmiesz dolną półkę . Jest temat na forum o bezpiecznikach. Co do instalacji to wystarczy kupić same kostki i zrobić ją sobie samemu koszt nie przekraczający 30zł (4 kostki, 10M kabla i wiązka gotowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc - faktycznie były spalone bezpieczniki te przy desce z przekaźnikami.

Napięcie na gniazdach już jest. Mam, nadzieję że pomoże to na moduł przyczepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam gniazdo 13 pin w ktorym jest zasilanie jednak po podlaczeniu przejsciowki na 7 pin zasilania brak przejsciowka ok sprawdzana na innym aucie

Problem dotyczy passat b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam gniazdo 13 pin w ktorym jest zasilanie jednak po podlaczeniu przejsciowki na 7 pin zasilania brak przejsciowka ok sprawdzana na innym aucie

Problem dotyczy passat b6

 

szukaj pomocy w dziale b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie podlaczylem przewody z gniazda 13 pionowego na 7 pionowe numer mam taki że jak zapalenie światła postojowe to kierunkowskazy są a przy miniania z tyłu niema kierunków a przy lusterkach i z przodu szybko migaja czy coś źle podlaczylem Passat b5 dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności