Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie mają być kiedy na takie inwestycje ustawa o zamówieniach publicznych przewiduje 2 czy 3 lata gwarancji , więc robią tak aby przetrzymały gwarancję bo później będą zarabiać na remontach:rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam maly problem zakupilem wczoraj opony pirelli P6 i je zalozylem mialem okazje kupic taniej tyle ze w rozmiarze 185/60 a wczesniej mialem 185/65 i nie wiem czy wina tkwi w tym nizszym profilu ale przy ostrym hamowaniu znosi mnie na boki dodam ze na oponach wczesniejszych tego nie mialem. Caly uklad hamowania i zawieszenia wymieniony tydzien temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może opona/opony uszkodzone? Już prawie wymieniłem magiel, a okazała się winna opona - jedna. Wymieniłem i już nie nosi. A to nie szło jechać w koleinach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nie zuca w koleinach jedynie przy raptownym hamowaniu tak z 80km/h do 0km/h gdybym nie robil hamulcow podejzewal bym je ale jest wszystko nowe (tarcze,klocki,lozyska,amory,koncowki) caly przod jest zrobiony ,podejzewam ze moze wina lezy w niedotartych hamulcach lub ktorys z tloczkow nie odbija, jutro jak bedzie pogoda to sobie sprawdze i moze wymienie plyn hamulcowy bo moze juz stracil swoje wlasciwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie nie zuca w koleinach jedynie przy raptownym hamowaniu tak z 80km/h do 0km/h gdybym nie robil hamulcow podejzewal bym je ale jest wszystko nowe (tarcze,klocki,lozyska,amory,koncowki) caly przod jest zrobiony ,podejzewam ze moze wina lezy w niedotartych hamulcach lub ktorys z tloczkow nie odbija, jutro jak bedzie pogoda to sobie sprawdze i moze wymienie plyn hamulcowy bo moze juz stracil swoje wlasciwosci.

 

A ja stawiałbym jednak na opony... w produkcji może któraś była gdzieś wadliwa....

 

Spotkałem się kiedyś co prawda nie w VW ale w Oplu, że odkleił się po wewnętrznej stronie odważnik... Po pojechaniu na stację diagnostyczną i po wyważeniu kół wszystko wróciło do normy... Oczywiście w alumach. Nie wiem, ale może sprawdź i to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełóż na początek koła przód-tył, albo załóż zupełnie inne. Będziesz wiedział czy to nie wina opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by był napis passat.pl to było by dopiero ładne :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nowej szybce za parę dni się znajdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablice byś wyśrodkował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADAMS dzisiaj wolne ? nie na WSZIA

 

---------- Post added at 14:40 ---------- Previous post was at 14:39 ----------

 

przejeżdżałem się tam na Sienkiewicza i upolowałem kurzego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ADAMS dzisiaj wolne ? nie na WSZIA

 

ja na wszy pn-pt

 

weekendy wolne :]

 

przejeżdżałem się tam na Sienkiewicza i upolowałem kurzego

 

kurzy kończy zaoczne na wszy... swego czasu to nawet razem mieszkanie wynajmowaliśmy :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie zrobi .:P a tablica niech se lata he. napis passata bedzie rozowy :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej juz naprawilem to co mialem zwalone :myslalem ze opony lub hamulce ale co innego bylo i jestem happy ze nie rozwalilem auta ''sparcialy jeden przewod doprowadzajacy plyn hamulcowy'' lekko wyplywal plyn i przy hamowaniu jedno kolo prawie wogole nie hamowalo, dziwie sie tylko ze mechanik tego nie zauwazyl jak robil hamulce , ale z racji ze to moj stryjo to mu wybaczylem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

adams jade do Ciebie w maju tak na 80%, dam ci prezent i się napijemy :)

 

a Ty mi dasz swoje fotele z passata :)

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Ty mi dasz swoje fotele z passata

 

spoko :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85
Napisał MARECKI 85 Zobacz post

a Ty mi dasz swoje fotele z passata

spoko

 

są świadkowie - ok, 3mam za słowo buahahahhaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suchy_100 od ogłoszeń jest odpowiedni dział ...... jeszcze nie masz uprawnień tam także nie wysilaj się ze :spam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione dzisiaj na zlocie VW Corrado we Włodawie20100502081.jpg

Dalej filmik-weseli Panowie z niebiesko-srebrnego bolidu chcieli mnie upolować :debil

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności