Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co chcesz polerować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając ze spota... pogoniłem się z czarnym E36.. nie dął rady 3 kolesi jechało dwóch na tylnej kanapie nawalonych, chlejących piwo, wyprzedzili mnie dopiero jak hamowałem przed światłami pod makiem, potem oczywiście wyrwali do przodu w str. Warszawskiej , ja spokojnie za nimi ze złości że nie mogli mi uciec WYRZUCILI PRZEZ OKNO,POD MOJE KOŁA BUTELKĘ Z NIEDOPITYM PIWEM "TATRA", zabiłbym jakbym dopadł ale uciekli, tir mnie zblokował pod górką... czarne BMW e36 LUB 26347 jakby ktoś widział na mieście to porysować powybijać szyby cokolwiek.. Kolesie gdzieś z mojej okolicy bo kojarzę samochód, niby nic mi nie zrobili bo szkła ominąłem.. Ale głupotę trzeba tępić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeepHeet, paska oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarne e36 z pijakami :P widzialem na moim osiedlu ale kolo godz. 15 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arsen, zabić to za mało myślą ze jak jeżdżą Bmw to odrazu takie kozaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DeepHeet, paska oczywiście

 

ajj sorki głupie pytanie, myślałem o polerowaniu aluminium :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, moglibyście mi polecić jakiś warsztat gdzie regenerują maglownice w Lubelskim, okolice Lublina i Puław najlepiej, nie muszę chyba dodawać, że zależy mi na profesjonalnej robocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jaki jest całkowity koszt vaga?? chodzi mi o zakup itp (czysta ciekawość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już dość tego remontu...

 

a gdzie tu jeszcze do końca... a potem sprzątanie... ja pierwiosnkuje....

 

 

btw jaki litraż ma standardowe IC w 1,9 TDi ??

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trzeba było kupić b4 lub b3 to by nie trzeba było naprawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jaki litraż ma standardowe IC w 1,9 TDi ??

na oko z 2 :)

 

edyta

gdzieś znalazłem jakieś wymiary, o takie o 240x175x62

czyli wychodzi 2,6 o ile są to wymiary rdzenia

 

 

pozdr

Edytowane przez wilczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
edyta

gdzieś znalazłem jakieś wymiary, o takie o 240x175x62

czyli wychodzi 2,6 o ile są to wymiary rdzenia

podziękował, trzeba więc szukać coś zbliżonego pojemnością może ciut większego :]...

 

 

dla wyjaśnienia remont mieszkania nie samochodu :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARS,nie pocieszę,sprzątanie po remoncie jest najbardziej czasochłonne oraz pracochłonne.Remont to betka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzątanie po remoncie jest najbardziej czasochłonne oraz pracochłonne

 

wiem... u mnie dodatkowo poleciała jedna stara szafa... i teraz część rzeczy poszła na czerwony krzyż cześć jest po pudełkach upchnięta... nie wiem jak się to ogarnie potem... makabra...

 

 

BTW. dzwoniłem dzis do tego kogoś od opon...(Krępiec) i dzwoniłem ... i dzwoniłem... i dzwoniłem.... i się nie dodzwoniłem.. :|

 

edit :

właśnie zadzwoniła do mnie jakaś miła pani :] jutro jade po oponki :] jes jes jes :] oby coś było :]

Edytowane przez arsen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem... u mnie dodatkowo poleciała jedna stara szafa... i teraz część rzeczy poszła na czerwony krzyż cześć jest po pudełkach upchnięta... nie wiem jak się to ogarnie potem... makabra...

 

wiesz pocieszę Cię :) ja darłem podłogi i kułem jedną ścianę do gołej cegły, wywaliłem stary regał do śmieci bo mnie już denerwował, było dużoooo rzeczy do wywalenia, ale reszta leżała na podłodze, do tego robiłem remont.... jest masakra jak piszecie, dobry tydzień sprzątałem i ogarniałem sam, bo żonka w szpitalu leżała, jak przyjechały nowe meble trochę poupychałem, rozluźniło się :), potem wyrzuciłem tak z passata śmieci i dwa passaty rzeczy remontowych wywiozłem do garażu, dopiero zrobił się luz i porządek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie mnie bo mnie to czeka za miesiąc:doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłogi zrywałem 4 lata temu, mam drewniane... były już legary do wymiany, tez była masakra.... dziś może zrobią mi przedpokój i 1 pokój.. to zostanie już tylko 2 pokoje pomalować... garaż mam już pełny... nic się tam już nie zmieści :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś może zrobią mi

ale Ci fajnie..... ja działałem ze wszystkim sam, no oprócz wstawienia okien i drzwi wejściowych, może dlatego zeszło mi prawie pół roku :)

i to nie koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chciałem... ale raz że urlopu brak, dwa w robocie do 20 często, 3 wymiana wszystkich drzwi,hydrauliki w kuchni i łazience i tak wymagałaby przygonienia kolesi....po za tym to nie moja chata :D moja się dopiero buduje :D a to mieszkanie rodziców ;-) po drodze wymyslili jeszcze jakieś tynki japońskie... i pare innych pierdół jak okleiny meblowe własnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności