Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

gapa :P

 

a na kawę do wilka następnym razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na kawę do wilka następnym razem

 

no nie wiem czy będzie aktualne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panów potrzebuje dobrego mechanika który sprawdzi mi silnik wymieniany był 3 tygodnie temu ze względu ze wywalało mi płyny chłodzące podejrzewałem że to uszczelka pojechałem do zakładu x i stwierdzili mi ze to pęknięty blok po wymianie silnika martwiła mnie temperatura po silnik zaczynał się często grzać i włączała się chłodnica nawet przy minusowych temperaturach -10 mechanik twierdzi że to normalne ja nie dzisiaj znowu po 3 wywaliło mi w korku płyn pojechałem do mechanika mechanik twierdzi że to parownik membrana puszcza ale było by czuć gaz w zbiorniczku a nie czuć proszę o pomoc wydałem mnóstwo kasy a silnik ciągle się psuje proszę o pomoc sprawdzenia silnika a i do tego spod uszczelki pod głowicą poci się olej moim zdaniem nie powinno być ani kropelki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam panów potrzebuje dobrego mechanika który sprawdzi mi silnik wymieniany był 3 tygodnie temu ze względu ze wywalało mi płyny chłodzące podejrzewałem że to uszczelka pojechałem do zakładu x i stwierdzili mi ze to pęknięty blok po wymianie silnika martwiła mnie temperatura po silnik zaczynał się często grzać i włączała się chłodnica nawet przy minusowych temperaturach -10 mechanik twierdzi że to normalne ja nie dzisiaj znowu po 3 wywaliło mi w korku płyn pojechałem do mechanika mechanik twierdzi że to parownik membrana puszcza ale było by czuć gaz w zbiorniczku a nie czuć proszę o pomoc wydałem mnóstwo kasy a silnik ciągle się psuje proszę o pomoc sprawdzenia silnika a i do tego spod uszczelki pod głowicą poci się olej moim zdaniem nie powinno być ani kropelki
marewel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak go mogę znaleźć na forum nigdy nie szukałem nikogo po forum lub gdzie ma jakiś zakład??/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a coś z lublina ja nie wiem czy dojechał bym :) po dzisiejszej przygodzie musiał bym mieć cysternę wody hehehhehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz kilka baniaków 5L z wodą do bagażnika i jedziesz do Chełma.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niema nic w lbn:( jakiegoś sprawdzonego mechanika?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a niema nic w lbn jakiegoś sprawdzonego mechanika?????

po co szukasz kolejnego partacza

jedź gdzie mówią chłopaki i nie pożałujesz

będziesz miał zrobione jak trzeba, daleko nie masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko podejrzewam że samochód będzie musiał zostać:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tego?

strzelisz sobie browca i wrócisz PKS'em lub PKP

je też trzeba wspierać, telewizji nie oglądasz czy jak? cienko przędą ponoć..

a może się da w 1 dzień zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem już do niego czekam na informacje kiedy mogę go odwiedzić proponuje utworzyć czarną listę warsztatów które trzeba omijać na kilometry!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisałem już do niego czekam na informacje kiedy mogę go odwiedzić proponuje utworzyć czarną listę warsztatów które trzeba omijać na kilometry!!!!!
jeśli na pw to sie nie doczekasz odpowiedzi ;) on nie wchodzi na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraził się? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem najprostsza rzecz zawodzi. Sprawdź korek w zbiorniczku wyrównawczym- zamień się z kim na chwile.ja miałem tak w golfie prześwietliłem cały silnik a wina korka była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do mnie ogarniemy problem z paskiem adres

ForCar serwis ul Żwirki i Wigury 81 Świdnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wina korka sprawdzałem na benzynie i na gazie wali mi płyn mam 1 stary korek i nowy korek wiec to nie wina korków mechanicy s*******ili mi silnik a teraz zganiają winę na gaz mam wielkie podejrzenia że to pompa i od samego Początku była pompa a oni tego nie zrobili tylko stwierdzili że to blok a to powróciło spowitemu !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, sebek dostał kontakt, temat zamknięty

rozmowy techniczne w innym dziale, ten wątek mamy tylko do spamowania :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce kota? :D

 

mam na zbyciu jeszcze dwa małe czarne kociaki! Jeden jest przeuroczy, strasznie puchaty a jeden bardziej do kota podobny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności