Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

a mi dzisiaj oje....ali samochód w waszym pięknym mieście ... :/:/ (dzisiaj w nocy) poszło radio , Cb radio i warąbali całą wkładkę do zamka w dzwiach... ja mam samochod ubezpieczony wiec odzyskam kase za wszystko , ale mam nadzieje ze to zlodziejstwo znajda :D wkoncu 3 samochody orąbali :/ tak więc początek pobytu w lublinie udany jak najbardziej ...

 

złodzieje gównojady znajdą sie wszędzie tylko jakby nie mieli klienta to by nie kradli:[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kabelkow tez nie pourywali od radia i CB masakra

a co ty myślałeś, na wschodzie pełna kultura :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znacie jakiegos może mechaniora który wymienił by mi zamek bo fakt faktem nie znam tutaj żadnego mechanika , ani nawet nie wiem na jakiej ulicy jakiś jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz na gg damy rade 2866217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Panowie jest sprawa. Wkleję link do aukcji autka, którego kupnem jest mocno zainteresowany mój koleżka. Autko jest z Lublina, więc pewnie ktoś coś o nim wie. Chodzi o to, żeby nie jechać prawie 300km w jedną stronę i na miejscu się niemile rozczarować. Będę wdzięczny za wszelkie info na temat tego paska. Mam nadzieję, że pomożecie po starej znajomości:)

http://moto.allegro.pl/volkswagen-passat-1-8-b-gaz-xenon-climatronic-i1279996433.html

Ps. Walldi jakby Cię interesowało to Twój były passat sprawuje się nienagannie. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. Walldi jakby Cię interesowało to Twój były passat sprawuje się nienagannie. Pzdr.
Bardzo mnie to cieszy :) a co do samochodu to mogę ci go zobaczyć, i jeśli cię to interesuje to mam paska 98r tdi 110km w sedanie , bardzo ładny 4lata w kraju wszystko porobione itp , jak coś to dzwoń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Panowie jest sprawa. Wkleję link do aukcji autka, którego kupnem jest mocno zainteresowany mój koleżka. Autko jest z Lublina, więc pewnie ktoś coś o nim wie. Chodzi o to, żeby nie jechać prawie 300km w jedną stronę i na miejscu się niemile rozczarować. Będę wdzięczny za wszelkie info na temat tego paska. Mam nadzieję, że pomożecie po starej znajomości

http://moto.allegro.pl/volkswagen-pa...279996433.html

Ps. Walldi jakby Cię interesowało to Twój były passat sprawuje się nienagannie. Pzdr.

jak chcesz to koło wtorku mogę go obejrzeć i pomierzyć w nim grubość lakieru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce ktos 3 sztuki drzwi do b3 ? bo bede na zlom tlukl szyby a drzwi na zlom .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany na szybko, gdzie w lublinie części zamienne do poloneza kupię ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu mój ojciec kupował części w Auto Moto Max na Zemborzyckiej, ale nie wiem czy mają tam teraz części do poloneza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to na turystycznej jak sie jedzie w stronę lecznej za torami albo przed nie pamiętam dokładnie od lublina jadac to po lewej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w Sabacie...

Ale ostatnio kupowałem coś w takim sklepiku-pozostałości po dawnym Polmozbycie na Męczenników (Mijasz z prawej główna halę i na tyłach są blaszaki a w nich ten sklep). Troche obskurnie ale części OK i ceny baaardzo porządne.

 

bfi1288000868h.jpg

 

Niestety nie mogę znaleźć wizytówki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, byłem w sabacie :) kupiłem klocki za 20 zł :D

a resztę zamówiłem na allegro

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek dzięki za pomoc dla chłopaka ode mnie. Niestety tak jak przewidywałem wyszedł wałek. Jak byś coś potrzebował w B-stoku daj znać. My ludzie ze wschodu musimy sobie pomagać ;) Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , po świętach potrzebuję jakiegoś mechaniora w Lublinie , który wymieni mi zamek w aucie i wymieni ( najprawdopodobniej sprzęgiełko klimy ) kogo mi polecacie ? na te zabiegi ? możecie mi dać jakiś numer tel lub adres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejedź się na wycieczkę do Marewel'a albo do Ceglarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos pisz pw zrobimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams sto lat i wesolych swiat :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adams sto lat i wesolych swiat

 

:piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności