Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

yaaa:P Jak z jadę na wakacje do domu to będzie mnie często widać na mieście :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yaaa:P

 

Twojego to akurat poznam i bez wlepy :P

Ale ktoś jak nie ma wlepy, a nigdy wcześniej nie widziałem go na żadnym spocie, to skąd mam wiedzieć że jest z forum?

Nie będę jeździł po mieście, i na każdego Passata trąbił :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój jeszcze nie oznakowany ale rozpoznawalny białe b4 w sedanie na LZ z żółtymi halogenami:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
białe b4 w sedanie na LZ z żółtymi halogenami

 

No to mnie zainteresowałes ;). Może założysz temat i sie pochwalisz tym sedanem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój jeszcze nie oznakowany ale rozpoznawalny białe b4 w sedanie na LZ z żółtymi halogenami:D

 

No to teraz przynajmniej wiem jak wygląda ;)

Będę wypatrywał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od dłuższego czasu próbuje upolować Twojego paska nawet przejeżdżając przez wielącze i upolować nie mogę:(

No to mnie zainteresowałes ;). Może założysz temat i sie pochwalisz tym sedanem?

nie mam kiedy zdjęć porobić ale mam nadzieję że w najbliższym czasie uda mi sie zrobić kilka zdjęć i się pochwalić szału nie ma ale 4 koła ma i na łeb się nie leje i jakoś jedzie:D

Edytowane przez Janosik0014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
białe b4 w sedanie na LZ z żółtymi halogenami:D

No to już coś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak już tak podliczać to mam zółte halo a przyciemnione zostały te zaślepki w zderzaku i kierunek i te przy błotnika imitujące kierunek ale tak pozatym szału nie ma:D jak to mówią "bunkrów nie ma ale też jest zajebiście" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest ktoś z Was w ogóle oznakowany?

 

ja jestem, ale Ciebie też jakoś trudno wypatrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja od dłuższego czasu próbuje upolować Twojego paska nawet przejeżdżając przez wielącze i upolować nie mogę

 

ja jestem, ale Ciebie też jakoś trudno wypatrzeć

 

Ja w sumie po Zamościu mało jeżdżę.

Czasami na zakupy. Ale i to najczęściej Żona jeździ, bo mnie to strasznie męczy :D

Najczęściej to w stronę Zwierzyńca jeżdżę, bo tam pracuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wlepy, ale ostatnio rzadko bywam w zamościu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale Ciebie też jakoś trudno wypatrzeć :)

 

ja Twojego paska w zamościu nie widziałem jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja Twojego paska w zamościu nie widziałem jeszcze ;)

 

ja Twojego też nie :D ale będę się intensywnie rozglądał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pewnego razu zapisałem się na forum i nawet zdobyłem naklejkę. Mieszkam od 6lat w Lublinie, ul.Biernackiego chociaż wciąż rejestruje moje Passaciki w Zamościu skąd pochodzę. Czasami ktoś mi śmignie z naklejką na ulicach Lublina ale dotąd nie miałem okazji ani możliwości spotkania jakiegoś maniaka passatowego. Mój służy mi głównie do pracy a to przez wzgląd na jego mini półciężarówkowe możliwości. Moją ciemnozieloną B5 męczę już 4rok i na liczniku już 310tys km. Jakby ktoś mnie luknął na drogach to machać. Mam reklamy na autku.

Pozdrawiam

Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy może spota zapoznawczego!w Lipcu na parkingu pod parkiem w Zamościu i wszyscy będziemy zadowoleni ze się poznamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lipcu to może i ja bym przyjechał :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Pewnego razu zapisałem się na forum i nawet zdobyłem naklejkę. Mieszkam od 6lat w Lublinie, ul.Biernackiego chociaż wciąż rejestruje moje Passaciki w Zamościu skąd pochodzę. Czasami ktoś mi śmignie z naklejką na ulicach Lublina ale dotąd nie miałem okazji ani możliwości spotkania jakiegoś maniaka passatowego. Mój służy mi głównie do pracy a to przez wzgląd na jego mini półciężarówkowe możliwości. Moją ciemnozieloną B5 męczę już 4rok i na liczniku już 310tys km. Jakby ktoś mnie luknął na drogach to machać. Mam reklamy na autku.

Pozdrawiam

Sławek

chyba widziałem raz w zamościu chyba nawet stałem za Tobą jaka to reklama? może okna? i wlepa na szybie w lewym dolnym rogu?

Jacu Twoją Vr-kę widziałem dawno bo jeszcze w tamtym roku pod revią :D kawał fury ;) a co do spota jak każdy jestem za ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie polecam parkować waszych autek w Lublinie przy ul. Podwale. Dzisiaj w biały dzień, ktoś sobie otworzył mojego passata i ... zabrał radio. Nawet o pilocie do niego pamiętał. Apeluję, uważajcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności