Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Przy zwiększeniu mocy pewnie że przydały by się jakieś wskaźniki;)powinna chyba być możliwość podłaczenia czujnika oleju.w starszych modelach.Wskaźnik doładowania widziałem kiedyś u kogoś założny:)trzeba by przerzucić forum i napewno coś by znalazł:)pozdro i powodzenia w przekładce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto jeździ czarnym B5 FL w kombi na blachach LZ ciemne szyby fabryczne. Byl widziany w niedziele w południe na Zamość ul hrubieszowskiej pod SPOŁEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek będę wiedział czy mi koleś silnik ściągnął(ma być nowszy od sharana) Trochę teraz mam stresa nie powiem, bo o dieslach wiem tyle ze jeżdżą na ropę (może nie aż tak drastycznie ale... ) Raczej wielkiej polityki być nie powinno we wrzuceniu silnika 1.9 za 1.9 nie? Swoją drogą przydałby się w passacie wskaźnik doładowania i temp oleju są tam czujniki do tego??

 

W szaranie masz silnik poprzecznie, więc normalnie 1,9 za 1,9 nie będzie... hmmmm może trochę się zapędziłem:) może nie pasować, mi padł ATJ i za niego wsadziłem AWX

to pasowało p&p, a wszystko działaliśmy u marewela :)

także on wie co mówi

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien pasować tylko mocowania będą w innych miejscach ;-) po przerzuceniu łap powinno być ok, tak mi się wydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Sharan po bodajeze 2004 r ma inna podstawę filtra,wiec jak taka trafisz to odpuść montaż tego bo nie ma jak zamontować filtra paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharan po bodajeze 2004 r ma inna podstawę filtra

oleju

i jeszcze inna miska olejowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sharan po bodajeze 2004

No i ładny gwóźdź.. Bo przecież silnik będę miał na 90% już wyjęty... No nic trzeba łapać za google i się dokształcać :bezzebow a co do przekładki u kogoś , to primo tne koszta :D (bo i tak ten miesiąc mam tka w plecy że ja pier...a kilka silników już przekładałem, benzynowych no ale myślę że filozofia ta sama, tylko kabelków więcej ;-) , secundo musiałbym jechać na lawecie bo samochód nie jeździ o własnych siłach, a to też spore koszty, o czym przekonałem się wracając na lawecie zza Ryk :(

Ale wszelkie rady piwem przy spotkaniu nagrodzę, rzecz oczywista ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pękaj, jak będziesz szukał motorowni to zwróć tylko uwagę na rozmiar przykręcenia podstawy do bloku, u ciebie jest tak jak zaznaczyłem czerwonymi liniami (jest rozszerzony)

rgh1300175581l.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:marecek jes jes jes... silnik będzie za 3 do 5ciu dni :) z passata B5 ma być albo golfera :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na gwałt Mikro styk do zamka drzwi kierowcy passat B5.rozebrałem drzwi i okazało się że mikrus jest wytarty.ale przy próbach reanimacji rozleciał się w drobiazgi.Teraz trzeba go podmienić tylko skad go wziąsć w miarę szybko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie.. a wyniki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może na cultstyle Zamość powiedzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wyniki?
może na cultstyle Zamość powiedzą

zapewne kilka kuni poszło w las :D

nie wiem czy zwróciłeś uwagę : Utworzono: 18 sty 2009 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To inne konie są - ich przybywa z wiekiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapewne kilka kuni poszło w las

W zielonym goloferze na pewno, przelewa go zdrowo :D Chyba że to taka zasłona dymna :D

 

Kureczka, nie mogę się doczekać już poskładania mojego paździocha, tyle nowych pomysłów kłebi się w głowie...

 

Btw. ma przyjechać jakiś szpenio z ASO znajomy wujka, który twierdzi że nie ma co kupować silnik bo na 80% to tylko panika i wszystkiemu winny UWAGA! - wałek turbiny... W sumie trochę mało wiarygodne, ale bardziej silnika nie popsuje niech przyjeżdża i się wykazuje:fajny Jakby co to przynajmniej będę znał pokrótce wiedzę i rzetelność lubelskiego ASO :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może na cultstyle Zamość powiedzą
tej hamowni już nie ma... Fast-Fix Biłgoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda zawsze to coś by było na tym dzikim wschodzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jest nowa obciażeniówka maha w zamościu na rolniczaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności