Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

A może z innej beczki. Jestem tu stosunkowo nowy, więc wybaczcie jeśli coś przeoczyłem. Mieszkam obecnie w Northampton na wyspach. Może dało by radę zorganizować jakiś spocik w zjednoczonym królestwie?? Znalazł by się jakiś chętny ??

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wygląda na to że wreszcie zaliczę mój pierwszy spocik. :P

 

---------- Post added at 19:48 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

 

A może w sierpniu w Lublinie?? Organizuje się coś?? Pytam bo na początku sierpnia będę w kraju. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. macie moze na zbyciu wlepe forumowa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tą strone nie moge jeszcze wejsc bo nie mam uprawnien a do lukisio juz pisalem ale bez odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie czekaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlepy mają jeszcze Pablo2004 i makss ale o ile dobrze kojarzę sprzedaż gadżetów idzie teraz wyłącznie przez moduł i pozostaje Ci czekać na pełną aktywację konta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak zmienić swój nick??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz do kaziotylko nawet nie zaczynaj rozmowy bez skrzynki browca, po skonczonej robocie wyślij jeszcze 2skrzynki :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pisz do admina;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisz do kaziotylko nawet nie zaczynaj rozmowy bez skrzynki browca, po skonczonej robocie wyślij jeszcze 2skrzynki

 

Widzę, że porządna robota za porządną zapłatę.:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie. kto jeździ srebrna B3 sedan oznakowana

na tablicach LKS... i był widziany 22.05.br w lublinie koło godz. 11?? oizap Ja jeżdżę Passatem b3 hehehhee i w tamtym dniu jeździłem ale rejestracja lbg ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko z innej beczki bardziej mechanicznej chce wymienic amortyzatory tył w swoim b5 pytałem w sklepie i porównujac z cenami na allegro to allegro ma duzo nizsze ceny moje pytanie brzmi czy kazdy amortyzator do passata b5 do niego pasuje czy sa jakies rózne typy mocowan czy cos w tym stylu miałem ostatnio taka przygode z klockami hamulcowymi kupiłem w sklepie pan zapewniał ze pasuja na pudełku pisze ze do b5 a okazało sie ze potrzebuje innych na własiciwych pisały ze klocki sa do galaxy i jakiegos innego jescze mogelu czy z amorami nie bedzie takiej zagadki ?? nie chciał bym tracic czasu na odsyłanie i czekania az przysla własciwe z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chciał bym tracic czasu na odsyłanie i czekania az przysla własciwe z góry dzieki za odpowiedz

 

Szukasz aukcji z amortyzatorami do Passata B5

Piszesz sprzedającemu czy posiada amory do twojego auta, podajesz mu rok produkcji, model silnika itp itd i nie ma bata że Ci złe wyśle :P a jak nie to negatyw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie negatyw tylko odsyalc trzeba bedzie i czekaz na wymiane , do kolocków tez podałem wszystko silnik rocznik itp itda jednak nei pasowaly w sklepie nei było problemu z wymiana ale w internecie trzeba bedzie na to troche poczekac wiec lepiej sie upewnic kogos znajacego sie na rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam po lublinie ciemnym sedanem b3 na LKS-ie mieszkam w Lublinie zapraszam na PW się spotkamy i tak to ja 22 maja byłem przez ciebie widziany jak pamiętam pod obi chyba...

czekam na odpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Będę w dniach 4-5 czerwca w Palikijach II ,czy byłaby szansa spotkać się z Kimś z forumowiczów?

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja juz kilkanascie paskow oznaczonych widzialem w Lublinie ,tylko ze mnie nikt nie rozpoznaje bo malo jezdze paskiem wiecej jezdze firmowym busem Citroen Jumper Czerwony obklejony napisem MIKOMAX meble biurowe , wiec jak ktos kiedys zobaczy we wstecznym lusterku czerwonego busa z mrugajacymi dlugimi to bede Ja:):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie byś i Jumpera wlepą okleił... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności