Skocz do zawartości
camelmk

ceny części mnie wkurzają ...

Rekomendowane odpowiedzi

W całym poście chodziło mi o to, ze sprawdzony producent ma klocki do golfa i passata z czego te drugie są 2 razy droższe - ot taka ogólna tendencja.

Też nie kupię tańszego niesprawdzonego shitu z allegro bo zależy mi na normalnej eksploatacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwól że zacytuję siebie.

mimo że auta należą do tego samego koncernu i wiele części z jednego pasuje do drugiego ale powiedz że to do Audi a zapłacisz na pewno więcej.

I o to chodzi jeśli decydujesz się na auto z wyższego segmentu. Niestety tak jest na świecie. Inna sprawa że można mieć pretensję o to że wszystkie samochody na świecie mają 4 koła i służą do tego samego czyli przewożenia z miejsca na miejsce a ceny za poszczególne marki inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na alledrogo można kupić jeszcze taniej, pytanie tylko po co? IMO ja bym się bał kupować zamienniki niewiadomego pochodzenia za 1/3 ceny, którą kosztują porządne markowe elementy. Za tydzień albo dwa pojawi się temat - POMOCY, KOŁA DRŻĄ PRZY HAMOWANIU, albo POMOCY, PISZCZĄ NOWE KLOCKI... :|:wstyd:

 

:ok: ...i Wszycho w Temacie !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno przemyślenie mnie naszło w trakcie niedzielnego powrotu do domu...

 

...tarcze do Golfa III - rozmiar 250+ mm

...tarcze do Passata - rozmiar 288/282 mm

 

masa do wyhamowania - w drugim przypadku 200KG+ większa

moc do ogarnięcia pewnie zbliżona, ale trzeba brać pod uwage, że te same tarcze hamują 180 konne V6tki z napędem na jedną oś, czy 150 konne 1.8T...

to tak w sprawie tarcz i klocków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności