Skocz do zawartości
dtambor

kluczyk scyzoryk

Rekomendowane odpowiedzi

Mała ciekawostka, bawiąc się z nudów kluczykiem (scyzoryk) po jego rozłączeniu moim oczom ukazały się ledwo widoczne napisy:

 

"Ministerstwo Łączności

SW. HOM. NR. 1696 /2000"

 

Są też takie jak numer vag i częstotliwość i inne.

Najdziwniesze jest to że moje auto zostało sprowadzone osobiście i jest w kraju dopiero od 4 miesięcy. Czyżby kluczyki do naszych pasków były klepane w Polsce ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko kluczyki wychodzi....na bloku silnika też masz napisane Made in Poland :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te napisy są na bloku az zobacze u siebie :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są na głowicy, patrząc od strony kierowcy ( przynajmniej w silniczkach PD ) - jest albo germany albo poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam kluczyki z polskimi napisami (też AVF 2003). Auto z niemiec.

Tylna roleta jest made in poland.

 

VW robi silniki w Polsce ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie te napisy są na bloku az zobacze u siebie :((

 

U siebie nie będziesz miał....możesz nie sprawdzać, produkcja u nas silników PD zaczęła się od 99 roku w Polkowicach /zwróc uwagę na opis Paska u kolegi który rzucił temat/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mnie też Made in Poland na PD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czyli jednak :D Nie dowierzałem i zadzwoniłem do sprzedawcy z pytaniem "gdzie są oryginalne kluczyki" bo napis "Ministerstwo Łączności" na kluczyku sprowadzonego z zagranicy samochodu budził moje podejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...czyli jednak :D Nie dowierzałem i zadzwoniłem do sprzedawcy z pytaniem "gdzie są oryginalne kluczyki" bo napis "Ministerstwo Łączności" na kluczyku sprowadzonego z zagranicy samochodu budził moje podejrzenia.

 

...to jeszcze zdzwoń i spytaj gdzie jest orginalny motor bo ten też jest z Republiki Bananowej znaczy się Polski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Globalizacja i cięcie kosztów... Kluczyki i lusterka wsteczne do np. volvo (te z kompasem) też są produkowane w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Globalizacja i cięcie kosztów... Kluczyki i lusterka wsteczne do np. volvo (te z kompasem) też są produkowane w Polsce...

 

 

Dokładnie tak samo jest z obszyciami siedzeń sa szyte w Polsce a dokładnie w firmie Lear Corporation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności