Skocz do zawartości
berlo

2.0 tdi vs 2.2 i-CDTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chce kupic passata 2.0 140 KM w dieslu, jednak ostatnio zupelnie niespodzeiwanie zaciekawila mnie Honda accord 2.2 Czy ktos mial do czynienia z tym silnikiem? Co przemawia na korzysc VW a Hondy?

prosze o odpowiedz

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda Accord jest mniejsza w srodku niestety nie mam porownania co do nowego silnika VW bo nie uzytkowalem jednak to co w 1.9 tdi przy 4tys na obrotomierzu juz raczej prosi o zmiane biegu to w hani tak jakby prosilo i mowilo dajesz, dajesz idzie niezle. Ona po prostu kocha wyzsze obroty wrecz nie jak diesel. Spalanie jest podobne, silnik raczej nie odmawia posluszenstwa w Hani oczywiscie bo w B6 to juz rozne rzeczy slyszalem. Honda ma maly aczkolwiek troche drazniacy mankament nie zobaczysz w niej wskazania zuzycia paliwa ani chwilowego ani sredniego, po prostu nie ma, przynajmniej na pewno w roczniku 2004 bo takim mialem przyjemnosc polatac kilka dni. Srodek auta wyglada interesujaco powiedzialbym ze korzystniej niz w passku choc mi sie podoba wnetrze mojego auta, to jednak honda jest nieco ciekawsza. Hmm jest jeszcze jedno ale to moze Cie mniej interesowac tax za honde jest drozszy niz VW bo ma wyzsza emisje spalin.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega lakiernik opowiadał, że w rocznej hondzie rdzewieją podłużnice (ciekawe co będzie jak samochód będzie miał 2 lata...), w tym samochodzie jest lakierowane tylko to co na ogół ludzkie oczy zobaczą, zdejmujesz przedni błotnik a tam nic tylko rdza.

I nie tylko do niego to słyszałem, jeszcze mówiło mi to pare osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Slyszalem jeszcze ze civikach lakier z dachu schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności