Skocz do zawartości
Majcin

[Archiuwm]Spot - I Muzeum Wsi Lubelskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym wszystkim podziękować za organizację takiego spotkania... Jestem Świeżak ale z spotkania jestem bardzo zadowolony... Ogólnie chciałbym aby takich wypadów było więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo ja przecież nie piłem
Buahahhaha ale mnie rozbawiles :) Prawie z krzesla spadlam :crazy: Ale jak to sie mowi-dobra sciema to podstawa ;) Wiec....ja tez nie pilam :D Tylko soczek.. :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buahahhaha ale mnie rozbawiles :) Prawie z krzesla spadlam :crazy: Ale jak to sie mowi-dobra sciema to podstawa ;) Wiec....ja tez nie pilam :D Tylko soczek.. :D:D:D

 

no, a ja całą niedzielę myślałem co ty w tym kubeczku nosiłaś że tak cię chwiało na boki :D już wiem - soczek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no, a ja całą niedzielę myślałem co ty w tym kubeczku nosiłaś że tak cię chwiało na boki :D już wiem - soczek :D

Hyhyhy :] W jednej łapce browarek,w drugiej łapce drineczek,cudnie wymieszany przez Waldiego który mnie gonił i ciągle dolewał ;) raz jakaś zwykła wódeczka raz żołądkowa ;) piękny mix-ale nie powiem,że nie było dobre-bo wsio wytranżoliłam :D:D Aaaa i jeszcze w " trzeciej " łapce fajurek :crazy: łłłłoooo co za wieczór :D :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia, niezdrowo się odżywiasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asia, niezdrowo się odżywiasz :D

 

Za dużo witamin :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asia, niezdrowo się odżywiasz
Eeee no co Ty ;)

P.s. Dobrze że takie weekendy przytrafiają się stosunkowo rzadko ... ;)

Za dużo witamin
A witaminki są ok :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaminki :D27b7ea51a8c6f35a.jpg

Edytowane przez Pjotrm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek godzina prawie 20-ta doszedłem wreszcie do siebie po tym maratonie :D ( z 6% promili zeszło na 3,5 :D ).

 

Grupa Śląska pragnie Bardzo Serdecznie podziękować organizatorom jak i reszcie ziomali za ciepłe przywitanie i mile spędzony czas w tym niezwykłym dniu . Pełen Szacun :padam: Była to dla nas kolejna niebywała okazja na super zabawę w wyczesanym towarzystwie. Chwile te na pewno pozytywnie zostaną w naszej pamięci. Pragę także pogratulować niezwykle sprawnej organizacji i wysokiego poziomu spotkania.

Myślę , że na czwartek spłodzę jakiś fajny wesoły filmik z tego szalonego weekendu :D

Łącze wyrazy Szacunku

Z poważaniem

Rainman777

P.S. Było zajebiaszco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze Chciałem bardzo Mareckowi podziękować za to że przewiózł wszystkich chętnych (w tym mnie mino iż poprosiłem jak już parkował swojego paska) swoją skromną maszyną. Szacunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy Damianko o co Ci chodzi z tymi witaminkami ?? :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hyhy Damianko o co Ci chodzi z tymi witaminkami ?? :D:D:D

 

 

Jak mamusie kocham nic na temat witaminek nie wiem :P

 

Pobrałem już Adobe Premiere żeby zmontować materiał od Mecenasa jak tylko dostane go w swoje ręce :)

Edytowane przez damianko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mamusie kocham nic na temat witaminek nie wiem :P

Buahhahaha następny.. :D:D:D Jak chcesz to poszukam Twoje fotki z witaminkami :D:D:D hyhy :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu zdjęć to kto robił mi zdjęcie z tabliczką "teren prywatny"? Chyba ktoś z ekipy śląsko-łódzkiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu zdjęć to kto robił mi zdjęcie z tabliczką "teren prywatny"? Chyba ktoś z ekipy śląsko-łódzkiej...

To była nasz tabliczka , my ten teren rabełłłri ( rabujemy) :D to będzie kolonia passatowa oddaje w wieczyste użytkowanie remusiowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu zdjęć to kto robił mi zdjęcie z tabliczką "teren prywatny"? Chyba ktoś z ekipy śląsko-łódzkiej...

Kto robił Ci zdjęcie to ja nie wiem , ale wiem gdzie jest ta tabliczka .... - w naszym pokoju :D:D:D:D hahahhahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiątka taka mniej typowa :D

Oryginalna :D Jak dżinsy,dolary i zupka chińska z Radomia :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta fota mnie powaliła na kolana :D

 

22348bec27be84d1m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta fota mnie powaliła na kolana :D

No jest niezła :D:D nie wiem czy nie za dobra :P

Edytowane przez r0mek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności