Skocz do zawartości
Gość ptoks7

sprężyny K.A.W OPISZCIE.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ptoks7

Witam.znalazłem na allegro sportowe sprężyny firmy K.A.W. Są szare... zielonego pojecia niemam jaką mają charakterystyke sprzedawaca zapewnia ze obnizająo 35 mm ale ja chce wiedziec wiecej.. twardosc itp miał kiedys ktos kontakt z taką firmą?? i z takimi spręzynkami co oznacza ich kolor?? z góry dzięki - to podobno na nich jest napisane K.A.W. 3B HA/HD 80-51/2/A 03-05, K.A.W. 3B VA/HD 10-31/1/A 03-05, poniżej foto

 

811cec9f77377bc8m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.znalazłem na allegro sportowe sprężyny firmy K.A.W. Są szare... zielonego pojecia niemam jaką mają charakterystyke sprzedawaca zapewnia ze obnizająo 35 mm ale ja chce wiedziec wiecej.. twardosc itp miał kiedys ktos kontakt z taką firmą?? i z takimi spręzynkami co oznacza ich kolor?? z góry dzięki - to podobno na nich jest napisane K.A.W. 3B HA/HD 80-51/2/A 03-05, K.A.W. 3B VA/HD 10-31/1/A 03-05, poniżej foto

 

811cec9f77377bc8m.jpg

są za psie pieniądze,gość sprzedaje jakieś 6-7 miesięcy,jakieś dziwne,ktoś je pomalował bo KAW są żółte z reguły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ptoks7

Kurczę one nawet na tym zdieciu widac lekko napis k.a.w i widziałem gdzies na googlach nowe takie(w takim kolorze) na niemieckiej stronce, moze koles sie niezna?? zreszztą skoro tak uwazasz. . . dzieki za opowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K.A.W to dobra firma i maja wlasnie takie biale/ kosc sloniowa sprezyny, komfortowe itd.

Jesli sa dopasowane do ciezaru auta to beda dobrze sie sprawowaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności