Skocz do zawartości
Gość Krawcol

Lokalizator zwierząt (kota, psa)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krawcol

Witajcie.

Kilka dni temu zaginal mi jeden z kotow :(

W trosce o pozostale koty pomyslalem o lokalizatorze dla zwierzat-moglby byc to jakis nadajnik montowany na obroze-lekki, niewielki... Najlepiej, zeby mial zasieg kilometra do dwoch kilometrow i zebym mogl namierzyc taki nadajnik jakims odbiornikiem kierunkowym (zebym wiedzial, w ktora strone isc po lace/polu (mieszkam na wsi i koty czesto sobie biegaja poza domem)... Chodzi mi o cos takiego, jak maja w programach na Animal Planet do lokalizacji ptakow-tylko w uproszczonej i tanszej wersji...

Przeszukalem Allegro, googlowalem-znalazlem kilka temtow na forach o takich lokalizatorach, ale w zadnym wypadku nie byl to temat dociagniety do konca i czesto tematy te mialy 2-3 lata... Moze do dzis sie cos zminilo... Znalazlem sklep internetowy, ale takie lokalizatory maja po tysiac zlotych-za drogo, bo mam jeszcze trzy koty :(

Slyszalem kiedys, ze takie nadajniki mieli gornicy w kaskach, aby bylo ich latwiej zlokalizowac po zasypaniu-ale nie wiem, jakiej to bylo wielkosci i jaki mialo zasieg (pewnie niewielki)...

Moze komus sie obilo o uszy o takim urzadzeniu (w wersji mini dla zwierzat), moze ma namiary na kogos, kto umialby zrobic cos takiego malego w miare tanio, moze jakies namiary na sklep...

Prosilbym o konkretne odpowiedzi, a nie lanie wody i OT, zeby nie zamkneli nam tematu.

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.easypet.pl/cat-106.aspx może coś stąd? Tylko ceny mają wysokie, taniej będzie na allegro (czasem dużo taniej :) ), ale przynajmniej się zorientujesz co jest ci potrzebne. Edytowane przez remlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooooo tak taki lokalizator to byłaby świetna rzecz. Ostatnio na "małej" imprezce u przyjaciela -a mieszka on na parterze podczas zamieszania alkoholowego :P zwiał nam z mieszkania kot,kurde ile sie o 1 w nocy nabiegali po osiedlu. w jakich krzakcah ja nie byłem, żeby go odszukać -ale sie niestety nieznalazł :( ...

..a mówili że jak zgłodniej to przyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności