Tracer Zgłoś #1 Napisano 17 Września 2008 (edytowane) Na dniach bede podpinal wzmacniacz do swojej B5 tylko chcialbym na kablu zasilajacym zrobic dodatkowy wlacznik.Dokladnie chodzi mi o to zeby wykorzystac ktorys nie uzywany orginalny przycisk z deski rozdzielczej.Moje pytanie to czy przez ten przełącznik nie bede mial zadnych spadkow mocy na wzmacniaczu???? Zapomnialem dodac ze wzmacniacz jest 5-kanalowy 800W mocy wyjsciowe. Edytowane 17 Września 2008 przez Tracer Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu Zgłoś #2 Napisano 17 Września 2008 A jaki by miał być tego sens??? Musiałbyś zrobić to na przekaźniku, jak hodzi tobie o zdalne wyłanczanie wzmacniacza łatwiej będzie tobie podpiąć się pod kabel remot. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tracer Zgłoś #3 Napisano 17 Września 2008 W sumie racja nawet nie pomyslalem dzieki bardzo za rade problem z glowy. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach