Skocz do zawartości
Gość jagii

Zabudowa bagażnika B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jagii

Witam czy ktoś dysponuje fotkami zabudowy paska b5 sedan ?? Bo u mnie sprzęt czeka na jakąs zabudowę ale brak mi pomysłu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat - przekop strony firm car-audio, nie tylko polskich. Polecam także zdjęcia z targów i zlotów, google ci pomoże. Ja swojego czasu poznajdywałem masę tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jagii
Miałem podobny dylemat - przekop strony firm car-audio, nie tylko polskich. Polecam także zdjęcia z targów i zlotów, google ci pomoże. Ja swojego czasu poznajdywałem masę tego.

 

To jak masz jakąś zabudowę to podziel się fotkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak masz jakąś zabudowę to podziel się fotkami

 

Jak juz mowilem - http://www.google.com Ja tam sobie katalogu na dysku nie robilem, ogladalem tylko pomysly. Gust ma kazdy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś od nas zabudowę w sedanie ja mam ochotę zabudować wzmaki z lewej a suba z prawej strony. Jakieś uwagi na co zwrócić uwagę , podpowiedzi, wnioski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtekk dokładnie o coś takiego mi chodziło ale mi się nie zmieszczą wzmaki kolo suba bo mam 12 i muszę jej zrobić 28l skrzynie. Same piece są dużo większe od tych focali. Kondek mam idento :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]72062[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72063[/ATTACH]

 

moja zabudowa (subwoofer) praktycznie nie zajmuje miejsca w bagazniku a gra idealnie basik

moge sprzedać

Edytowane przez kacper__27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odswiezyc temat co do zabudowy sedana , najlepiej połaczenie car audio z Airride cosik :)

Juz mnie głowa boli od myslenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności