Skocz do zawartości
Gość HARNAS

pusty uchwyt w bagażniku kombi ?!??

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ty masz B5, a tu jest mowa o B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS
schowek prawy w bagażniku jest u mnie na zdejmowany hak (specjalna wytłoczka)lewy to zmieniarka cd lewarek,narzędzia apteczka.

 

 

wielkie dzięki, ale to jest układ dla B5 a w następnym modelu tj. B6 to juz zupełnie inaczej wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marsmy
Mam takie nietypowe pytanie, czy ktoś z szanownych forumowiczów wie co powinno być zamontowane na plastikowym uchwycie w bagażniku kombi po prawej stronie za "drzwiczkami" ??? czy aby to nie jest miejsce na wzmacniacz ???

 

Może taka podpowiedz :

 

 

[ATTACH]4722[/ATTACH]

 

[ATTACH]4721[/ATTACH]

 

Niechcąc zakładać nowego wontku proszę jeszcze o jedną podpowiedz, cóż to może być pod siedzeniem kierowcy?? ktoś mi mówił ze tam jest własnie wzmacniacz czy to może on ???

 

[ATTACH]4724[/ATTACH]

u mnie nie ma czegoś takiego

ja jak otworze ten schowek to mam go również w tapicerce a u Ciebie wygląda jakby była wycięta i faktycznie może poprzedni właściciel miał tam jakiś piecyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS
u mnie nie ma czegoś takiego

ja jak otworze ten schowek to mam go również w tapicerce a u Ciebie wygląda jakby była wycięta i faktycznie może poprzedni właściciel miał tam jakiś piecyk

Dzięki za chęci, może ktoś w końcu kupi podobną wersje i będzie mu się chciało napisać co tam ma :) jak narzazie pełna lipa, mogłem kupić poprzedni model a w nim bez problemu dowiedział bym sie co i jak ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do siedzenia pasażera, to ja mam tam sterownik od telefonu i moduł (chyba) wzmacniacza antenowego, bo jak się go rozłączy to znika sygnał radia...

 

A tak na marginesie, jak się komuś zawiesi komunikacja pomiędzy komórką a radiem to wystarczy wypiąć sterownik komórkowego BT i zapiąć wtyczkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności