Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

ponawiam zapytanie
Kolego, szybsza i bardziej profi odpowiedz otrzymasz na forum poswieconym car audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem PIONEERA DEH-2300UB-B a otrzymałem droższego DEH-140UBB :D Radio super nie tak strasznie odstaje, ale.. podświetlenie jest nie do końca niebieskie i klawisze świecą trochę za mocno ale za taką cenę nie ma co narzekać załączam fotki.[ATTACH=CONFIG]73504[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]73505[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]73506[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]73507[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]73504[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]73505[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]73506[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]73507[/ATTACH]

 

757fcbba23ed7738m.jpgac1201c9288e2af9m.jpg

4a03077084e41db2m.jpgd5fa93946449804fm.jpg

Edytowane przez Mr_Nobody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłem PIONEERA DEH-2300UB-B a otrzymałem droższego DEH-140UBB
Drozszy, ale wg strony producenta nie lepszy, a nawet gorszy ;)

 

POwiedz jak gra w porownaniu do fabrycznego radia?

 

U kolegi w passku (tez 98 rok) sluchalem Pioneera DEH-2200UB-B (zeszloroczny model), i nie spodobal mi sie bas - za twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drozszy, ale wg strony producenta nie lepszy, a nawet gorszy

 

Co to znaczy? W czym gorszy ?

 

POwiedz jak gra w porownaniu do fabrycznego radia?

 

Koneserem nie jestem, zauważyłem że porostu czuć moc :D

 

i nie spodobal mi sie bas

 

Ciężko mi coś powiedzieć bo bas na oryginalnych głośnikach brzmi średnio :D

Zamontuje lepsze głośniki na przód a oryginalne dam na tył i wtedy coś napiszę .

 

A mi zależało na podobnym podświetleniu i USB więć funkcje spełniło.

 

EDIT

 

Różnica w basie jest zauważalna na ori głośnikach.

Edytowane przez Mr_Nobody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi coś powiedzieć bo bas na oryginalnych głośnikach brzmi średnio
A poczules roznice w basie po przesiadce?
Co to znaczy? W czym gorszy ?

Nie masz sie czym przejmowac.

Koneserem nie jestem

Tak jak i ja i pewnie nigdy nie podlacze tego radyjka (jesli kupie) pod jakis wzmacniacz ;). Ale bardziej mi sie spodobal model 2300 i jego obsluga, mimo prawie identycznego rozmieszczenie przyciskow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DEH-140UBB
Dzisiaj porownalem ten model z drozsza wersja DEH-3300. Brzmienie identyczne, z tym ze wydawalo mie sie ze 140 minimalnie (prawie nie zauwazalanie) lepiej odwtarzala wysokie tony ;)

 

Wg. sprzedawcow model 140 jest nowszym, niz wspomniany wczesniej przeze mnie 2300, ale niczym sie nie rozni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim PIONEER DEH-P6000UB

gra całkiem nieźle i wygląda też dobrze :)

 

[ATTACH=CONFIG]68727[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiegoś zamiennika z USB zamiast mojej poczciwej bety ;) Nie jestem jakimś audiofilem, jeśli będzie grało jak beta, będzie super ;)

Bardziej skupiam się na wyglądzie, i tutaj zaczynają się schody. Niestety nie ma radia, które wyglądało by tak, jak chcę(komponowało by się z wnętrzem). Z wszystkich przejrzanych na allegro, najbardziej moją uwagę przykuł ten jeden:

http://allegro.pl/markowy-boschmann-d-2968-mrxi-4x45w-cd-mp3-wawa-i1903241733.html

Co o tym myślicie? Widział ktoś na żywo już ten model? Boję się, że będzie odstawał od konsoli..

 

Pozdrawiam :)

 

 

edit: chyba przez ilość przejrzanych radioodtwarzaczy nie zauważyłem, iż to nie ma wejścia USB, czyli odpada :(

Edytowane przez Meon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam jakiegoś zamiennika z USB
Na twoim miejscu rozgladalbym sie za jakims firmowym radiem.

Za ok 250zl masz bardzo ladnie grajacy model Pioneera DEH140UBB, ktorego zdjecia i opinie masz pare postow wyzej.

Ja sie przymierzam do tego samego modelu ale z koncowka UB (biale litery na czarnym tle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, jednak wizualnie jeszcze jedno mi podpadło:

http://allegro.pl/sony-cdx-gt35u-cdx-gt35-wyprzedaz-kurier24h-sklep-i1895472273.html

wg mnie "pasowaniem do passata" bije pioneera ;) Tylko znów problem z tym, że może wystawać oraz problem podświetlenia.. Miał już ktoś do czynienia z takim Sonym w passku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładny, jednak wizualnie jeszcze jedno mi podpadło:

http://allegro.pl/sony-cdx-gt35u-cdx...895472273.html

wg mnie "pasowaniem do passata" bije pioneera Tylko znów problem z tym, że może wystawać oraz problem podświetlenia.. Miał już ktoś do czynienia z takim Sonym w passku?

Sprawdzalem tego Sonego i nawet jakiegos za 600zl i powiem, ze nie mialy w ogole basu w porownaniu do powyzszego pioneera. Kenwood 4051 i LG 600 graly bardzo podobnie do pioneera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym pioneerze odstrasza mnie to duże srebrne pokrętło, a nie kupię radia, które po prostu nie podoba mi się wizualnie.. Tak więc skoro sony odpada, znów jestem w punkcie wyjścia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym pioneerze odstrasza mnie to duże srebrne pokrętło, a nie kupię radia, które po prostu nie podoba mi się wizualnie.. Tak więc skoro sony odpada, znów jestem w punkcie wyjścia
Na forum car-audio, pisali ze w cenie do 300-400zl to obojetne co sie wezmie bo i tak wszystko jednakowo gra. Ja sie z tym nie zgadzam, po przesluchaniu paru sztuk w sklepie, mimo ze to nie jest dobre miejsce do odsluchu.

 

Moze poszukaj firmowej uzywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu rozgladalbym sie za jakims firmowym radiem.

 

Racja Buszmena sobie odpuść

 

 

Sprawdzalem tego Sonego i nawet jakiegos za 600zl i powiem, ze nie mialy w ogole basu w porownaniu do powyzszego pioneera

 

Bo mają rozbudowany EQ i dużo zabawy z ustawianiem jest - też miałem podobne zdanie ale sam mam u siebie CDX GT929U i za nim cokolwiek ustawiłem musiałem rzetelnie przestudiować instrukcję.

 

Na forum car-audio, pisali ze w cenie do 300-400zl to obojetne co sie wezmie bo i tak wszystko jednakowo gra

 

Prawie jednakowo - jedne mają bardziej efektywny Loudness drugie mniej i w zasadzie na tym różnica polega. Zwykły laik się nie połapie na seryjnych głośnikach.

 

po przesluchaniu paru sztuk w sklepie, mimo ze to nie jest dobre miejsce do odsluchu

 

Tu masz całkowitą rację - to nie jest dobre miejsce do odsłuchu - różnica jest zasadnicza.

 

Bardzo ładny, jednak wizualnie jeszcze jedno mi podpadło:

http://allegro.pl/sony-cdx-gt35u-cdx...895472273.html

wg mnie "pasowaniem do passata" bije pioneera Tylko znów problem z tym, że może wystawać oraz problem podświetlenia.. Miał już ktoś do czynienia z takim Sonym w passku?

 

Powiem tak: I tak kupisz te, które bardziej ci się spodoba - to raz ... Po drugie dużej róznicy pomiędzy tymi modelami w odsłuchu na seryjnych głośnikach nie odczujesz - to dwa. Po trzecie - gdybym ja był na twoim miejscu to obstawiałbym jednak Pionka pomimo, że testowałem i jedno i drugie (ale to moje osobiste zdanie). Reasumując - kup takie z którego będziesz zadowolony, bo to ty będziesz z niego korzystał. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy.

 

OD jakiegoś czasu zastanawiam sie nad wymianą biednego clatronica. Poszukuję czegoś do 400pln co w miarę komponowało by sie z VW.

Przeglądając sobie all, trafiłem na TAKIE OTO JVC, w którym można pozmieniać sobie oddzielnie kolory wyświetlacza oraz przycisków.

Pytanie tylko jak to radyjko gra? Jest to chyba świeży model, ale może ktoś miał z nim do czynienia. Na CENEO, ma ono pozytywne opinie.

Mam u siebie głośniczki serie, i na razie tak pozostanie, wiem że od tego nie można wiele wymagać, ale wiem ze i seryjne głośniki mogą ładnie (jak dla mnie) po dudnić.

 

Jeśli te JVC to kaszana to wybiorę jakiegoś pioneerka do 400pln w ladnym kolorze.. ;)

 

Dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na forum car-audio, pisali ze w cenie do 300-400zl to obojetne co sie wezmie bo i tak wszystko jednakowo gra.

 

 

Prawie jednakowo - jedne mają bardziej efektywny Loudness drugie mniej i w zasadzie na tym różnica polega. Zwykły laik się nie połapie na seryjnych głośnikach.

 

Pozwoliłem sobie zacytować jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności