Skocz do zawartości
Łysy

Zlot wrzesień - 27.09.08 Jarosławiec

Rekomendowane odpowiedzi

Damian, podaj dokładny adres, tak, żeby moja navi MFD nie błądziła :P

pozdrawiam

ps.najważniejsze, że pogoda dopisze :D

----------------------------

czy to to ??

schowek01bz4.th.jpgthpix.gif

 

Dokładnego nie znam :P Ale to ta miejscowość zaznaczona przez Ciebie :) Mam tel do kolegi który będzie tam na miejscu więc będę sie z nim kontaktował.

 

Edit: Mam namiary cytuję :

 

Miejsce: Jarosławiec woj. Zachodnio-Pomorskie

 

Lokalizacja GPS: 54°31'20"N 16°33'32"E

 

cena za zestaw startowy - 30,00 (maska, marker, mundur)

100 kulek - 0,12 groszy

 

w cene wliczone jest ubezpieczenie NW, obsluga 2 osoby, wsparcie techniczne,

dojazd

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100 kulek - 0,12 groszy

 

Damian, ale cenę wynegocjowałeś na te kulki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Damian, ale cenę wynegocjowałeś na te kulki :P

 

Yyy mała pomyłka bo to właściciel mi tak w mailu wysłał ja tylko skopiowałem. Najważniejsze że wsio wiadome jak pisałem wcześniej. Każde nowe 100 kulek 12 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moich uszu wczoraj dobiegł dźwięk, którego nie jestem wstanie zinterpretować. Metaliczne tarcie połączone z piszczeniem jakby cyrklem po tablicy przy kole przednim. Jeśli dziś się dowiem, że to coś poważnego to raczej jutro spędzę dzień na warsztacie.

Podejrzewałem klocki, ale mam z czujnikiem, więc pewnie by wywaliło na desce. Jedynie zostaje łożysko lub przegub. W razie jakbym się nie pojawił do określonej max 9.15 to będzie wiadomo, że stoję na podnośniku. Proforma życzę udanej zabawy i oczywiście skopania tyłków zachodnim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łożysko to raczej buczy więc pewnie klocki także bez obaw kolego ;) Depnij parę razy mocniej na hamulce i będzie git. No chyba że strach zaczyna mieć duże oczy :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łożysko to raczej buczy więc pewnie klocki także bez obaw kolego ;) Depnij parę razy mocniej na hamulce i będzie git. No chyba że strach zaczyna mieć duże oczy :D:D

 

Że tak troche OT zrobie. Mi jak jebło łozysko w Transicie to nic nie buczało tylko był jebitny pisk i tarcie metal o metal, całe koło gorące...no, ale moga to byc też(tylko) klocki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że to jednak strach przed konfrontacją :rotfl:

Moja mama mówi że takie rzeczy nie pojawiają się bez przyczyny, czyżby przeznaczenie :D

Marcin idź do wróżki :rotfl:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a takie pytanie co oprócz walki jest przewidziane?

jak z prowiantem - robimy grilla czy udajemy sie do jakieś knajpki?

 

już wiem że u mnie na pokładzie znajdą sie jeszcze 2 niewiasty bardzo chętne na walkę w paintbola :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już wiem że u mnie na pokładzie znajdą sie jeszcze 2 niewiasty bardzo chętne na walkę w paintbola

 

Super właśnie im nas więcej tym lepiej :D:D Żeby nie było że tylko kierowcy się strzelają. Jest przewidziany grilek ale trzeba go chyba ze sobą zabrać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no szykuje nam się mała Spała już zacieram ręce. Zobaczyć znowu "pijoka" zduna ze Specjalem w dłoni. Ech niezapomniany widok.Jak że się cieszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyć znowu "pijoka" zduna ze Specjalem w dłoni

 

Nie będzie zduna:(

 

 

Ostanie już wieści !!!!

 

I ostatnie już wieści. Grila bierzemy sami i kolega radził wziąć jakieś buty bo na pewno się wybrudzą, Czyli jakieś stare buciszki każdy niech zabierze ze sobą. Stroje ubieramy na swoje ciuchy a jutro ma być 20 stopni więc za grubo się nie ubierajcie ;)

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że tak troche OT zrobie. Mi jak jebło łozysko w Transicie to nic nie buczało tylko był jebitny pisk i tarcie metal o metal

Jak wspomniałem może to być również łożysko.... Dzięki zdun - jednak co wiedza to wiedza :D

Podeptam go trochę na abs'ie i zobaczymy czy przejdzie, dzisiaj jade do Kościerki więc zobaczymy co będzie. Najbardziej tarło i piszczało przy skręcie w lewo, stąd pojawiła się opcja łożysko/przegub.

 

jutro ma być 20 stopni więc za grubo się nie ubierajcie ;)

Ale za cienko też nie proponuję, w żebra kulką jednak trochę boli, a nie zawsze się roztrzaska ;)

Edytowane przez Markos777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że ma być ciepło to i tak wam radzę na strzelanko ubrać się trochę grubiej, mniej będzie bolało :P jakiś czas się wytrzyma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako szpieg zachodniopomorskiego też podpatruję, my też się ubierzemy grubo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochód umyty, zaraz idę go jeszcze odkurzyć, włożyć nowe dywaniki

do zobaczenia jutro w na stacji w Żukowie tuż przed 9:00 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swój skończyłem własnie woskowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za super spocik. Mam nadzieję że raz na jakiś czas spotkamy się nawet w liczniejszych ekipach i jeszcze sobie w tym lesie powalczymy. Paintball, grilek, rozmowy - cały urok forumowego życia. Raz jeszcze gorące pozdrowienia do następnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem melduję się . Siniaki zaliczyli moi ludzie czyli żonka i synuś. Oby częściej takie spoty. Panowie byliście wielcy, nasi walczyli z poświęceniem było naprawdę :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melduje sie, cało dostarczyłem załogę z mojego samochodu do do domów sam jeszcze pojechałem na mały spacer no i jestem w domu :)

 

bardzo miło spędzony czas, przynajmniej miałem okazje poznać kolejnych członków z forum,

na szczęście żadnych siniaków u mnie nie widać, dobrze trafiali ;)

do kolejnego spotkania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nie ma żadnych siniaków, chyba najwięcej dzisiaj zrobielm, ponad 440 km:)), pozdrawiam i do następnego, cekamy na foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności