Skocz do zawartości
pasek ga

komputer pokladowy passat 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktos moglby mi powiedziec po zym poznac czy mam komputer pokladowy w liczniku czy tez nie. W manetce od wycieraczek sa trzy przyciski gora dol i reset, a gdy naciskam ktorys z nich to nic sie nie dzieje. Nie wiem czy ktos wymienial manetke i taka wstawil czy poprostu nie mam komputera.Czy ktos moze mi pomoc odpowiedziec na te pytania? z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo masz kompa mfa tam gdzie zegarek(pare funkcji) albo duzy fis ale ten bys raczej zauwazyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIS był dopiero od połowy (chyba) 99 r., więc raczej MFA lub nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustNo1

Opis manetki sugeruje MFA. Poza tym masz zapewne tą wersję co ja, więc jeśli nic nie było grzebane, to sprawdź, czy Ci się opcje nie zmieniają tam, gdzie masz zegarek. Jeśli się mylę niech mnie Koledzy poprawią.

Pzdr:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeśli cyfry zegarka masz centralnie na środku wyświetlacza, to MFA nie masz :kwasny: A jeśli cyfry zegarka masz przesunięte w prawą stronę wyświetlacza a po lewej w górnym rogu wyświetla się napis MFA i na dole cyfra "1" lub "2" - to masz MFA w zegarku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zegarek jest centralnie na srodku czyli nie ma w nim mfa ale myslalem ze moze jest na wyswietlaczu co pokazuje przebieg. Jest wogole taka mozliwosc zeby bylo tylko na tym wyswietlaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze jest na wyswietlaczu co pokazuje przebieg. Jest wogole taka mozliwosc zeby bylo tylko na tym wyswietlaczu?

Nie ma takiej możliwości. MFA jest albo w zegarku albo na wyświetlaczu centralnym między zegarami. Wiec prawdopodobnie miałeś wymienaną manetkę lub licznik. Jeśli manetkę, to jeszcze pól biedy. A jeśli licznik, to może istnieć podejrzenie, ze masz przekładke z "angola" (oczywiscie niekoniecznie należy mieć aż tak drastyczne myśli :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Danek 75.Przynajmniej wiem teraz ze nie mam kompa i nie musze sie martwic ze cos nie dziala. Mam nadzieje jednak ze wymieniana byla tylko manetka:): pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności