Skocz do zawartości
beny2002

uchwyt anteny cb B5 3BG kombii lift

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,czy ktos moze mi pomoc jak zamontowac antene cb na relingu albo na tylnej klapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,polecam uchwyt sps.

 

witam, przyślij mi swój adres mailowy to pryślę fotki jak to wygląda na klapie B4 kombi

Pozdrawiam Andrzej sq8mfx.

 

//edytuj posty. dzięki. artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekbzyk

Mam passata b5 kombi Długo myślałem jak założyć antenę żeby była na stałe i dobrze zbierała nie robiąc przy tym dziury w dachu Zrobiłem coś takiego: Kupiłem radio tti 880 i antenę lemm 2001 turbo Przykręciłem to do relingu. Ale sposób mocowania nie za pomocą tych uchwytów. Przykręciłem blachę w kształcie litery L do miejsca mocowania relingu z prawej strony z przodu. Musiałem tylko w tym plastiku zaślepiającym przykręcanie relingu wyciąć odpowiednią co do wielkości szczelinę aby mi ta blacha wyszła i abym mógł założyć tą zaślepkę plastikową Radio mam z przodu pod schowkiem w miejscu pasażera Także Nie narzekam :mad: Także zasięg to z pewnością mogę powiedzieć że powyżej 10 km ;) Czasem ciężko zasięg sprawdzić bo zawsze ktoś się wtrąci :P Radio mam przykręcone i łapie około 8 km I to jest najlepsze...:P:p Nie słychać wtedy szmerów i zakłóceń...:cool: A kabelek to można puścić jak kto chce... zresztą o tym to już czytałem Ale nigdzie nie znalazłem takiego rozwiązania przykręcenia anteny Uważam że lepiej pózniej wymienić sam plastik od relingu niż wiercić dziury w dachu Choć nie wątpie że na środku dachu mogły by być jeszcze lepsze osiągi, ale po co??? :637::637::637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przykręciłem blachę w kształcie litery L do miejsca mocowania relingu z prawej strony z przodu

moze jakas fotka jak to wyglada

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie,mile widziane fotki montazu antenki cb na relingu!

jak ktos moze to niech wrzuci.

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co odrazu reling rozwiercac, no i nie kazdy ma dobrego wujka ;)

u mnie w opisie jest fotka, jak ja to zamocowalem rowniez na relingu, tymczasem jest na prawym, ale w przyszlosci bedzie na lewym i bardziej tylnej klapy.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności