Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie błędem było upodobnienie tyłu do A4, teraz na pierwszy rzut oka samochody są bardzo podobne, czego ja osobiście bym nie chciał, kupując auto za powiedzmy 200tyś zł. Bardziej podoba mi się wersja sprzed liftingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, to tak samo jak jetta i passat, kwestia gustu, mi się ta po lifcie bardziej podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Khs

Ale jest zasadnicza róznica.... A4 nie ma ledów z tyłu tak jak A5 a A6 je ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czasu jak A4 dostanie LEDy z tylu. A6 (ta sprzed liftu) tez nie miala od poczatku LEDow, ani kobi ani hatchback, teraz maja.

Co do modelu, to oprocz tego ze kombi wyglada duzo lepiej niz hatchback, to i tak wole wersje sprzed liftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwestia czasu jak A4 dostanie LEDy z tylu. A6 (ta sprzed liftu) tez nie miala od poczatku LEDow, ani kobi ani hatchback, teraz maja.

Co do modelu, to oprocz tego ze kombi wyglada duzo lepiej niz hatchback, to i tak wole wersje sprzed liftu.

 

Hmmm cosik mi sie panie kolego wydaje że cosik masz ze wzrokiem bo audi a6 w wersji kombi sprzed liftu niestety ale miała Ledy z tyłu i to od początku bo już 2 lata temu jak brałem paska z monachium to tam juz wiele tych modeli było na ulicy.

 

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://e.autokrata.pl/a197/bcae27870001ba7545d0a636&imgrefurl=http://www.autokrata.pl/lod/1146/test_audi_a6_allroad_3_0_tdi/5/&h=293&w=441&sz=71&hl=pl&start=19&um=1&tbnid=r98OLDvYN1CseM:&tbnh=84&tbnw=127&prev=/images%3Fq%3Daudi%2Ba6%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Khs

Co do A6 BiXenony w Avancie = LEDy z tyłu, nie ma ich to nawet w Kombiaku nie ma Ledów

 

http://moto.allegro.pl/item414128457_a6_2_7tdi_s_line_org_97_682km_po_oplatach_.html

 

nie ma xenonów nie ma ledów, moj sasiad kupował A6 avanta 3 miesiące temu nówke z salonu bez Xenonów i też nie ma ledów

 

A6 sedan nigdy nie miała ledów ani z tyłu ani z przodu dopiero teraz bedzie mieć

 

Co do A4 to avant miał mieć ledy ale ostatecznie ich nie dostał i jak dostanie to dopiero przy lifcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A6 sedan z 2007 roku juz ma z tylu LEDy (ale tylko stopu). Wez pierwsze lepsze na mobile.de i sprawdz. Te bez LEDow maja switla postojowe obok siebie, te z LEDami, maja je nad soba i widac diody. Potem A4 dostalo LEDy z przodu i widzialem ostatnio juz dwie A6 z LEDami z przodu (ale nie wiem czy to byla samodzielna przerobka czy kolejna zmiana lamp w Audi)

A co do A6 Avant, to nie ma znaczenia czy jest bixenon czy nie, widzialem auta ze zwyklymi lampami z przodu i LEDami z tylu, i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do A6 BiXenony w Avancie = LEDy z tyłu, nie ma ich to nawet w Kombiaku nie ma Ledów

 

http://moto.allegro.pl/item414128457_a6_2_7tdi_s_line_org_97_682km_po_oplatach_.html

 

nie ma xenonów nie ma ledów, moj sasiad kupował A6 avanta 3 miesiące temu nówke z salonu bez Xenonów i też nie ma ledów

 

A6 sedan nigdy nie miała ledów ani z tyłu ani z przodu dopiero teraz bedzie mieć

 

Co do A4 to avant miał mieć ledy ale ostatecznie ich nie dostał i jak dostanie to dopiero przy lifcie.

 

No to teraz macie racje :padam: ale przyznam się szczerze że pierwszy raz widze a6 w wersji kombi bez ledów z tyłu , wszystkie jakie widziałem miały ledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz widze a6 w wersji kombi bez ledów z tyłu , wszystkie jakie widziałem miały ledy.

 

gwoli uporządkowania wersja a6 allroad miala ledy instalowane od początku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Allroad wyszlo juz jak zwykle A6 mialo LEDy. Wiec: do 2000 ktoregos tam roku, A6 bylo bez LEDow, niezaleznie czy mialo bixenony czy nie, po ktoryms tam czasie byly A6 z Ledami a z przodu mogl miec zwykle lampy, i to wszystko dotyczy wersjo kombi i sedan. Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Khs

A4 stare to do 2008 roku nie mialo ledów nigdzie obecne od 2008 ma ledy z przodu jesli ma Xenony ( światła dzienne ) dotyczy to i avanta i sedana, z tyłu ledów brak

A5 tak samo jak A4 z tym że za ledy trzeba doplacic 550 zł ( o ile mnie pamieć nie myli )

A6 Obecne czyli robione od 2004 roku ma ledy z tyłu jesli ma Xenony i tylko w werswji Avant. Z przodu ledy tylko w wersji RS6 i chyba S6

Teraz A6 przejdzie lifting i z przodu ledy beda tak jak w A4 - będą pełnic funkcje DRL za dopłatą a z tyłu będą w wyposażeniu seryjnym.

 

Wiem co mowie od miesiąca jestem na praktykach w salonie VW/Audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Khs

Ja osobioscie nie widzialemm, zpaodaj fotke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

audis620061600x1200wallqc6.th.jpg

 

Na pewno widziales tylko nie zwrociles uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne te A6,myśle że przednie lampy mają ten sam kształt ,tylko ledy dołożyli,bo następne moje auto to bedzie A6 kombi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności