Skocz do zawartości
pasek ga

mam problem ze skrzynia biegow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z paskiem. Kiedy auto przyspiesza i wrzucam czworke to od predkosci 60 do 80 powiedzmy slychac jakby wycie skrzyni co moze byc tego powodem? zgory dziekuje za odpowiedzi czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz jeszcze większy problem bo nie czytałeś regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz chyba sie poprawilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz chyba sie poprawilem

To zmień tytuł tematu bo na tym forum większość ma problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyedytuj tytuł postu, bo mod usunie go do kosza.

Jaceq, nie generalizuj, nie wszyscy mają problem ze swoimi passatami :) One nie są aż tak problematyczne, gdyby tak było nie bylibyśmy ich SZCZĘŚLIWYMI posiadaczami ;)

Ja, odpukać, narazie nie mam, ale może zbyt krótko mam swego paska... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek ja też nie mam ale napisałem większość. Takie małe ot, a wracając do tematu to pasek ga spojrzyj do tego tematu. Nie jest tego dużo ale może to ci coś podpowie. A widzę że z ciebie bystrzak to przewiń stronę którą ci wskazałem i na dole masz odnośniki do tematów podobnej treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz powinno pasowac. pierwszy raz pisalem posta i dlatego nic nie wiedzialem co do tematu i podpisu.

 

co do objawow to sa identyczne. pojade na warsztat i sprawdze czy nie ma tam wycieku mozliwe ze bede mial to samo co tamten uzytkownik ale dziekuje za podsuniecie posta. wydawalo mi sie ze moze powodem jest za niski poziom oleju w skrzyni ale widze ze to moze byc grubsza sprawa niestety

 

//edytuj posty. dzięki. artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

to ja moze podepne sie do tematu

Mam bardzo podobne objawy-wycie na 4 i 5 biegu, jak wyrzucam na luz jest cisza,wciskam sprzegło jest cisza,jak zdejmuje noge z gazu tez wszystko milknie.Dzwiek ten wystepuje tylko podczas dodawania gazu i jest podobny do wycia łozyska w kole lub lekko wyschodkowanej opony.Wydaje mi sie ze to któres łozysko tylko pytanie które?:(.w najblizszym czasie bede wymieniał rozrząd wiec przy okazji moze zrobiłbm i to, bo nie ma co tak jezdzic i nie wiem na jaki koszt mam sie nastawiac.Moze ktos juz przerobił podobny problem

Silnik to 1,9tdi AFN przebieg 230tys według licznika

z góry dziekuje za odpowiedz

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności