Skocz do zawartości
zima78

okablowanie przednich halogenów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do mojego Paska postanowiłem dołożyć przednie halogeny. Włącznik, halogeny oraz oryginalne okablowanie wyjęte z innego Paska juz mam. Ostatnio gdzieś słyszałem że częśc okablowania do halogenów była montowana seryjnie. Czy polega to na prawdzie?

A moja prośba brzmi: Czy ktoś z Was może wysłać mi schemat lub udzielic informacji jak ma być zainstalowana instalacja (chodzi mi konkretnie krok po kroku gdzie do czego włożyć wtyczki)

Z góry dziękuję za pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże troche temat :) Widzę że kolega nie uzyskał odpowiedzi na pytanko więc może mnie się uda ją uzyskac :D Podobnie kupiłem halogeny,kratki i włącznik,ale mój passat nie posiada instalacji do podłączenia halogenów... dlatego był bym bardzo wdzięczny jak by ktoś kto doposażał sobie auto w halogeny napisał co trzeba zdemontowac,którędy poprowadzic przewody itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez w swoim pasku zakladalem halogeny,kupilem oryginalne halogeny,kratki i przelacznik.instalacji nie bylo wiec trzeba bylo robic.sam nie robilem,dobry elektryk mi to zrobil naprawde solidnie i nie drogo ,chyba 60 zl wzia za to.takze niewiem czy warto kombinowac samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie posiadam instalacji...może dlatego że mam bi-xenon...nie wiem.Ale mnie elektryk powiedział za instalacje od 200 zł w góre dlatego myślalem że taniej wyjdzie pomęczyc się chwile i założyc to samemu :) 60 zł też bym chętnie zapłacił by miec to z głowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przerabiałem w swoim pasku z UK, zadna filozofia. Sa tylko 2 rodzaje właczników, jeden jest na wyzszy prad bo idzie bezposrednio po nim zasilanie lamp, drugi dziala z przekaznikiem, Wystarczy tylko kable pociagnac do włacnzika i dziala,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności