Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzisiaj dobiegła końca moja historia z passatem. Dzielne 10 letnie autko zostało oficjalnie sprzedane. Mam nadzieje że nowy właściciel będzie go traktował tak dobrze jak ja :) Przez te 19miesięcy troszke sie działo ,pare razy pasko doprowadził mnie do szału ale udało sie i dowiózł mnie do kresu naszej wspólnej drogi. W zamian za jego odwage i dzielne parcie do przodu otrzymał odemnie w trakcie swej wytrwałej służby : komplet nowych opon ,nową przednią szybę, przednie zawieszenie, hamulce, nowe "lepsze" tylnie lampki , nową kompletna głowice, nowe pierścienie, nowe tłoki, przebudowany silnik, listwy w koloże auta i relingi dachowe w chromie. Skonsumował także kilka butelek oleju pare filterków i niezliczoną ilość oranżady zwanej ON. Aż łza sie w oku kręci bo troszke szkoda było sie rozstawać. Ale nadeszła pora zmian i trzeba brnąć do przodu. Dziękuje ci PASSACIKU

 

Jutro nadjedzie nowy nabytek i mam nadzieje że będzie tak samo dzielny jak passat. Nie jest to niestety autko z rodziny V.A.G. uległem namowom żony i dałem sie nakusić na coś na F....... Francuskie mianowicie peugeota 407 sw 2.0 HDi z 2005 roku - mam nadzieje że mnie za to nie zlinczujecie.Dla mnie to duźy skok bo z 10 latka na 3 latka -prawie nowe autko i tylko 40000km. Jest nieźle wyposażony brakuje tylko navi, ma za to 9 poduszek, klime 2 strefową, skóre, podgrzewane elektryczne fotele, full elektryke,17 calowe alusy ,ksenony,system audio JBL ,zmieniarke na 6 cd i poprostu pojechany w kosmos panoramiczny dach o powierzchni 1,6 m2.

 

Dlaczego to pisze -ano dlatego że fajnie było gościć na łamach forum passata. Nie zamierzam jednak się z grona koleżanek i kolegów wypisywać .Mimo że przygoda z paskiem dobiegla końca dalej mam ochote być częścią tej wirtualnej rodziny. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

 

Ps: wszystkim serdecznie dziękuje za pomoc udzieloną w trakcie tych 19 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty na tym forum przesiadłeś się na francuskiego passata :P

Jeszcze ze 2 osoby się trafią i wydzielimy wątek "Problemy z Peugotem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
, full elektryke,

 

Obyś nie trafił na taką co lubi psikusy robić bo na leki nerwicowe ci kasy nie starczy ;) Powodzenia z nowym autem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś Ty kupił?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i trudno boommax też lata pełgelotem a na forum jest, to dlaczego nas opuszczasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam jednak się z grona koleżanek i kolegów wypisywać .Mimo że przygoda z paskiem dobiegla końca dalej mam ochote być częścią tej wirtualnej rodziny
lata pełgelotem a na forum jest, to dlaczego nas opuszczasz?

 

Jacenty nie pij tyle :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeee no pełgota 407 można jescze wybaczyć ;) ..fakt nie jest to taaaakkkaa fura jak passio ale niech Ci HDI :20::hdi: śmiga jak najdłużej. Co nie znaczy że jestes usprawiedliwiony za francuza :D bo mogłes wybrać 3BG albo B6 ;)

Noooo i zaprezentuj na forum nowego furaczka oczywiście !

 

Pzdr.:vw: O!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to sie mówi elektryka prąd nie tyka hehheehh na bank pokaże fotki nowej furmanki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uki145

Witam! gratuluje trafnego wyboru, moze wreszcie zapomnisz co to warsztat i wysokie koszty utrzymania!!!! pozdrawiam i bardzo chciałbym być już na Twoim miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! gratuluje trafnego wyboru, moze wreszcie zapomnisz co to warsztat i wysokie koszty utrzymania!!!! pozdrawiam i bardzo chciałbym być już na Twoim miejscu :)
I ty też brutusie ?

No to chyba niedługo przekształcimy forum w auta na "f". A właściwie już możemy bo ja mam fajnego furaka nie fisiującego "folkswagena" 3BG. robertgreenford i uki145 wasze francuzy pasują i będą pasowały do tego forum :D:P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rip ["]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze wreszcie zapomnisz co to warsztat i wysokie koszty utrzymania!!!!

 

rozumiem że żartowałeś !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie Kia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie Kia???

Bo pewnie to brzmi jak kiła :D A kto chciałby jeździć kiłą? :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto chciałby jeździć kiłą?

 

Pewnie mogiła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś się zapyta czemu nie Hyundai , odpowiem od razu bo brzmi jak H.jdaj a kto chciałby dawać ch.ja :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę u kolegów niczym nieuzasadnione uprzedzenie do marek koreańskich. Dorabianie brzydkich słówek do w końcu szacownych marek musi budzić sprzeciw, a nawet oburzenie! Kia i hundai to według wszelkich statystyk jedni z najbardziej liczących się producentów samochodów na świecie. No i co powinno większość z forumowiczów przekonać pozwalają bez ograniczeń stosować w swoich samochodach dodatki typu ceramizer czy g...niane STP do czyszczenia wtrysków co 5000 km. Tak sem trochem żartujem, ale jak wlewacie takie STP to czemu nie chcecie jeździć Kią? To w końcu podobny poziom wyrafinowania technologicznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to czemu nie chcecie jeździć Kią
bo na przykład nowy Carniwal jest jeszcze bardziej wybredny jeśli chodzi o rope niż pompowtryski VW-eja

A drążąc dalej temat to czemu nie Ssang Yong??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uki145

Witam! nie żartowałem, akurat planuje powrót do stajni alfa romeo, ale francuskie pojazdy aktualnie reprezentują wysoki poziom bezusterkowości,..

tak było z 406, co do 407 ciężko wyrokowac na 100 %, ale pierwsze sygnały są bardzo pozytywne ( trwałosc i koszty eksploatacji zawieszenia oraz silnika 2.0 16v HDI). W tej chwili pośrednio użytkuje poliftingową 307 1.6 HDI i po dystansie ponad 80 tys km ( 2 lat ) trzeba powiedziec jedno: złoty samochód: w passku eksploatowanym od nowsci, na tym samym dystansie i po tych samych drogach miałem już kilka drogich usterek ( przepływomierz, wahacze, mechanizm zamka przednich lewych drzwi ), pug jezdzi i wbrew zabobonom nic się nie psuje . Zupełnie więc nie rozumiem po co przepłacać za znaczek vw, skoro nie widać ,ani nie czuć różnicy. no chyba , ze wirtualny prestige jest warty ceny wyzszej o jakies 20-40 %, ale to już indywidualna sprawa każdego kupującego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako drugie auto mam też francuza Renault Megane 2 z 2003roku i to co się z nim dzieje to jest dopiero cyrk. Ostatnio podliczyłem rachunki za naprawy (te pogwarancyjne) i wyszło 13tyś zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności