Skocz do zawartości
Bandi

Oświetlenia środka w passacie b6

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź czy ma swój numer części i na stronie gajosa zaraz to ustalisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź czy ma swój numer części i na stronie gajosa zaraz to ustalisz...

 

no wlasnie to nie ma zadnego numeru, dlatego myslalem ze ktos cos wie czy i jak to mozna dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to nie ma zadnego numeru, dlatego myslalem ze ktos cos wie czy i jak to mozna dostac
nie wygląda to na oddzielny element, swojego numeru faktycznie nie ma (sprawdzałem, bo też mam połamane trzy zaczepy, ale się trzyma :) )

poniżej lampka:

 

schowek01rr.th.jpg

 

pozdr

Edytowane przez makeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wygląda to na oddzielny element, swojego numeru faktycznie nie ma (sprawdzałem, bo też mam połamane trzy zaczepy, ale się trzyma :) )

poniżej lampka:

schowek01vl.th.jpg

 

pozdr

 

No wlasnie, chyba odpuszcze temat, u mnie tez sie trzyma dosc dobrze.

Przy nastepnej okazji zdejme cale to ustrojstwo i sprawdze jakie sa mozliwosci "odslepienia" tego srodkowego swiatelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest tez gotowa "instalacja" pod ta srodkowa zarowke

a to zaskoczenie .. nie macie tej żarówki ??

Żeby ją wstawić, to i tak będziecie potrzebować dwóch elementów, a nawet trzech, u mnie było takie coś (oprócz żarówki ;) ):

 

1004359g.th.jpg

 

potrzebna pewnie będzie szybka, numer 14:

 

schowek01rr.th.jpg

 

Nie wiem, jak z odbłyśnikiem ?

ale z drugiej strony patrząc, to jak mieliście to na stole, to nie lepiej było od razu zrobić chociaż tak:

 

1004121.th.jpg

1004126a.th.jpg

1004022p.th.jpg

1004023.th.jpg

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to zaskoczenie .. nie macie tej żarówki ??

Żeby ją wstawić, to i tak będziecie potrzebować dwóch elementów, a nawet trzech, u mnie było takie coś (oprócz żarówki ;) ):

 

1004359g.th.jpg

 

potrzebna pewnie będzie szybka, numer 14:

 

schowek01rr.th.jpg

 

Nie wiem, jak z odbłyśnikiem ?

ale z drugiej strony patrząc, to jak mieliście to na stole, to nie lepiej było od razu zrobić chociaż tak:

 

1004121.th.jpg

1004126a.th.jpg

1004022p.th.jpg

1004023.th.jpg

 

pozdrawiam

 

No wlasnie ta szybke znalazlem tez w etce, a odblysnik (jego brak) mysle ze nie bedzie problemem jesli wloze cos takiego:

http://www.ebay.co.uk/itm/4-x-36mm-5050-Canbus-Dome-3-LED-SMD-Interior-Bulb-Light-/250897641496?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6aaa3018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zauwazylem ze nie swieci mi to swiatelko pod oslona przed sloncem po stronie kierowcy - a nigdy nie uzywalem wiec nie wiem czy dzialalo wczesniej. Zarowka byla ok ale dla pewnosci wlozylem nowa i tez nie swieci.

Wszystkie inne lapmki swieca.

Gdzie i co moge jeszcze sprawdzic?

 

Zdjalem ta srodkowa konsole z lampkami i ida stamtad tasmy do tych lampek, wygladaja ok wiec o co kaman?

Edytowane przez tmstp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość druid

Podłączę się pod temat o oświetleniu wnętrza, w moim passacie b6 2007 r. pojawia sie problem, pali bezpiecznik nr 15 czyli od oświetlenia wnętrza. Co dziwne dzieje się to nie regularnie i nie zależy od rodzaju i częstotliwości używanego oświetlenia. Nieraz bezpiecznik jest ok przez dwa dni a nieraz pali go po 30 minutach. Naturalnym jest że gdzieś musi być zwarcie, ale może ktoś z was podpowie gdzie zacząć poszukiwania może ktoś przerabiał podobną usterkę. Dodam że po wymianie bezpiecznika wszystkie żarówki są OK. No i jescze jedno wyczytałem gdzieś że jest jeszce drugi bezpiecznik z prawej strony powiązany z oświetleniem czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności