Skocz do zawartości
Bandi

Oświetlenia środka w passacie b6

Rekomendowane odpowiedzi

to ma wyjsc razem z tym plastikiem. Wloz maly plaski srubokret od lewej albo prawej strony pod ten bialy plastik miedzy tapicerka a plastikiem. Wluz troche glebiej :P i pociagnij i nie ma prawa nie wylezc!

A potem juz masz dostep do zarowki.

 

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

 

to ma wyjsc razem z tym plastikiem. Wloz maly plaski srubokret od lewej albo prawej strony pod ten bialy plastik miedzy tapicerka a plastikiem. Wluz troche glebiej :P i pociagnij i nie ma prawa nie wylezc!

A potem juz masz dostep do zarowki.

 

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

 

to ma wyjsc razem z tym plastikiem. Wloz maly plaski srubokret od lewej albo prawej strony pod ten bialy plastik miedzy tapicerka a plastikiem. Wluz troche glebiej :P i pociagnij i nie ma prawa nie wylezc!

A potem juz masz dostep do zarowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jutro spróbuje jeszcze raz i się odezwę/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ma wyjsc razem z tym plastikiem. Wloz maly plaski srubokret od lewej albo prawej strony pod ten bialy plastik miedzy tapicerka a plastikiem. Wluz troche glebiej :P i pociagnij i nie ma prawa nie wylezc!

A potem juz masz dostep do zarowki.

 

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

 

... ja sam to dzis robilem, bo wkladalem tam Led-y

 

---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

 

... ja sam to dzis robilem, bo wkladalem tam Led-y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, na żarówkach widać drucik, wiec są dobre nie są nawet przydymione. coś innego muszę mieć popsutego ze nie podświetla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... hmm to powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koblant, wyjasnilo sie cos z Twoim oswietleniem? U mnie to srodkowe tez sie nie swieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się naprawić, ponieważ żarówki wyglądają na sprawne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś po wizycie w ASO - sprawdzono górny moduł oświetlenia nad kierowcą - nie było tam nawet śladu po żadnej żarówce, sam to oglądałem, dziwne bo sprawdzaliśmy inne wersje Passatów na salonie (wersje słabsze) i środkowe światełko między halogenami świeciło pełną parą:confused: No nic - miejmy pretensje do fabryki. Z czystej ciekawości, dalej drążąc temat zadzwoniłem do dużego serwisu w Warszawie, pan z obsługi pofatygował się na salon otworzył przypadkową wersję i co? Światełka nie było!:confused:

Dziwna polityka fabryki - różne moduły komfortu, może ktoś zna przyczynę?

Kończąc ten temat dziękuję Wszystkim za odpowiedź do tego małego kłopotu.

Witam,

dzisiaj rozebrałem moduł przedniego oświetlenia i również nie mam śladu po środkowej żarówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nagle zgasly mi wszystkie swiatla wewnetrzne, czego to wina? Bezpiecznik? Jesli tak to ktory odpowiada za te oswietlenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK juz wiem, bezpiecznik nr 15 prawa strona deski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nightmare

do koblant

 

Miałem ten sam problem, wyciąg całą lampkę i na włączonym oświetleniu i otwartym lusterku poruszaj kablem, u mnie brakło styku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj muszę to samo zrobić oświetleniem lusterka... A może ktoś wie dlaczego nie świeci oświetlenie lewych tylnych drzwi? Żarówka nowa, ale nie ma napięcia w gniazdku do tej lampki. Nie chciałbym całego boczka rozbierać... przy połączeniu drzwi z karoserią też jest wpięta kostka. Reszta lampek świeci. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie krancowka w zamku sie zepsula i caly czas sa jakby to ujac zamkniete. Widac to bedzie na vagu, jesli otworzysz drzwi a na komputerze dostaniesz info ze one caly czas sa zamkniete, to krancowka uszkodzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie krancowka w zamku sie zepsula i caly czas sa jakby to ujac zamkniete.

Zerknij na wyświetlacz w zegarach - jak otworzysz tylko te drzwi, to czy jest sygnalizowane otwarcie drzwi. Jeśli tak - to nie krańcówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie pewnie ta krańcówka, bo pomimo otwartych drzwi na wyświetlaczu jest, że są zamknięte. Czyli trzeba ją wymienić?

Edytowane przez Driver_FR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fakt zapomniałem przeciez jest info na zegarach:)

Tak krańcówka do wymiany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To będzie pewnie ta krańcówka, bo pomimo otwartych drzwi na wyświetlaczu jest, że są zamknięte. Czyli trzeba ją wymienić?

 

Problem polega na tym, ze ta krańcówka jest zintegrowana w zamku drzwi.

Nie wiem, czy da się ją oddzielnie wymienić (pewnie w formie mikrostyku jak w VW Golfie IV), czy nie będzie trzeba całego zamka zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie... a ma ktoś może zdjęcie jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy u mnie z przodu tez nie bylo srodkowej lampki ale podczaz przerabiania na LEDY po zdemontowaniu jej okazalo sie iz lamka ta jest przystosowana do wlozenia w srodek zarowki tej rolkowej dlugiej sa blaszki i napiecie ALE element chromowany ten plastik uniemozliwia to wystarczylo by go wymienic lub przerobic i beda 3 swiatelka w przednim gornym oswietleniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo ze jest zaslepka to jest tez gotowa "instalacja" pod ta srodkowa zarowke

 

imag0280a.th.jpg

 

czy wie ktos moze czy ta czesc zaznaczona na zdjeciu mozna dostac osobno? 2 zaczepy polamalem i chociaz i tak trzyma sie ok to nie lubie wiedizec ze cos tam jest nie tak jak powinno ;)

aaabkr.th.jpg

Edytowane przez tmstp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności