Skocz do zawartości
jarek3251

logi turbiny ci wy na to

Rekomendowane odpowiedzi

mowisz kolego ze w normie ale zobacz ze w dolnych predkościach obrotowych silnika jak by nie doładowywało jaka to moze być przyczyna??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Moze to byc wina zapchanego katalizatora.Jak logujesz to rob 2-3 próby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katalizatora nie mam rury od turbo do kolektora szczelne n75 sprawny werze podciśnieniowe sprawne logi turbiny robiłem pare razy za każdym razem tak samo nawet imm podmieniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie ale to nie znaczy ze tak ma być chyba ze sie myle?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ten silnik łapie max moment obrotowy? Jeśli ok 2k obrotów, to wygląda na to, że ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ten silnik łapie max moment obrotowy? Jeśli ok 2k obrotów, to wygląda na to, że ok...
sorki kolego ale nie wiem o czym mowisz jak mam sprawdzic kiedy moj silnik łapie max moment obrotowy????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksymalny moment obrotowy przy określonej ilości obrotów silnika to parametr ustalany przez fabrykę (tak jak maksymalna moc). Nie znalazłem danych technicznych (krzywej momentu obr. i mocy), ale za to tutaj masz wszystko ładnie podane. Dla pełnego obciążenia w granicach obrotów 2850-3150 masz podane ciśnienie w granicach 1720..1950, co się zgadza.

 

Szukałem danych o momencie obrotowym, ponieważ wtedy auto ma maksymalny "ciąg", bo turbina pompuje na full. Z Twoich logów wynikałoby, że to okolice 2000-2100 obrotów i jest to całkiem możliwe (ja mam nowszy silnik AFN i on ładuje już max moment przy 1900 obr/min).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic z tego linka co podałeś nie zrozumiałem nie po polsku niestety powiedz mi tylko czy jest u mnie ok czy mogło by być lepiej ????????? a co za tym idzie co może być nie tak skoro za idealnie nie jest?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Ci powiedzieli - jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam nowszy silnik AFN i on ładuje już max moment przy 1900 obr/min

 

1Z również osiąga max moment obrotowy (202Nm) przy 1900 obr/min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności