Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

a może ktoś z Kolegów wie dlaczego Jan (warsztat na Bałtyckiej- Gutkowo) ma przynajmniej od 3 dni wyłączony telefon?

 

A wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wie

 

a to szczerze cieszę sie w duszy, iz Kolega posiada tak tajemną i potrzebną wiedzę... Taka wiedza to skarb w dzisiejszych czasach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał pafo Zobacz post

Pioters na tył kpl. w Realu za 30zł jak oryginał , wysokie boczki jak znalazł na zimę wodę i śnieg.

dzięki, ale.. akurat potrzebuję tego pod własne nogi (kierowcy) ale rzeczywiście może trzeba markety oblukać

 

w marketach sam szit. Nie bardzo wierzę, że dywanik identyczny jak do fiata brava podejdzie ładnie do passata. Kupię gdzieś w ogóle w Olsztynie Petex'y albo Rezaw-plast'y za normalną cenę (cena z allegro+przesyłka)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy takiej różnicy cenowej dla świętego spokoju lepiej wziąć Sachsa ;) Chociaż LUK też całkiem dobry jakościowo :)

 

 

Kup sobie 4MAXa albo używkę :P

 

LUK oryginał w większości aut FORD, VOLVO wiec o czy my mówimy

LUK= Sachs:dobrze:zeco

wszystko to wysokiej jakościowe produkty:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w marketach sam szit. Nie bardzo wierzę, że dywanik identyczny jak do fiata brava podejdzie ładnie do passata. Kupię gdzieś w ogóle w Olsztynie Petex'y albo Rezaw-plast'y za normalną cenę (cena z allegro+przesyłka)?

 

Jeżeli kolega nadal potrzebuję mogę załatwić dywany Czeskiej firmy RIGUM większość salonów samochodowych bynajmniej w Olsztynie dodaje je do zakupionego auta. Dywany są ładnie zrobione koszt 100 PLN komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kolega nadal potrzebuję mogę załatwić dywany Czeskiej firmy RIGUM większość salonów samochodowych bynajmniej w Olsztynie dodaje je do zakupionego auta. Dywany są ładnie zrobione koszt 100 PLN komplet.

 

JA mam petex'a za 90zł kpl. Zapraszam do Elbląga:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał pioters Zobacz post

w marketach sam szit. Nie bardzo wierzę, że dywanik identyczny jak do fiata brava podejdzie ładnie do passata. Kupię gdzieś w ogóle w Olsztynie Petex'y albo Rezaw-plast'y za normalną cenę (cena z allegro+przesyłka)?

Jeżeli kolega nadal potrzebuję mogę załatwić dywany Czeskiej firmy RIGUM większość salonów samochodowych bynajmniej w Olsztynie dodaje je do zakupionego auta. Dywany są ładnie zrobione koszt 100 PLN komplet.

 

jakoś nie mam przekonania do dywaników z rantami/korytkami 1cm. Ma ktoś jakąś fotkę jak to w samochodzie realnie wygląda? Zostaje mi zawsze kilo śniegu na podeszwach, którego wytrzepać nie idzie a przy rantowi 1cm może być ciężko to powstrzymać. Czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JA mam petex'a za 90zł kpl. Zapraszam do Elbląga

 

jakoś nie mam przekonania do dywaników z rantami/korytkami 1cm. Ma ktoś jakąś fotkę jak to w samochodzie realnie wygląda? Zostaje mi zawsze kilo śniegu na podeszwach, którego wytrzepać nie idzie a przy rantowi 1cm może być ciężko to powstrzymać. Czy się mylę?

 

Miąłem do tej pory petex ale od modelu passata b4 rant w obu przypadkach taki sam jedynie co petexy mają to grubszą gumę tak bynajmniej mi się wydaje. Rigum- a dopiero wczoraj do auta wsadziłem jak kolega chce zerknąć to zapraszam pod real w poniedziałek o 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze patrzę, że petexy są szare a rigumy czarne?

 

Arek na kiedy możesz mieć te rigumy jakby co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś kontakt 694220005 powiem szczegóły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petexy są czarne. Miałem w pasku B5FL i były czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petexy są czarne. Miałem w pasku B5FL i były czarne.

 

Tak po paru głębszych Karolu, w tym twoim pasztecie wszystko było czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak po paru głębszych karolu, w tym twoim pasztecie wszystko było czarne.

 

petexy są czarne rigumy też. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje orginalnego radia do paska b3 może ktoś ma nie drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jaki model dokładnie ?

 

---------- Post added at 09:43 ---------- Previous post was at 09:41 ----------

 

tomek, mam w piwnicy pewne radyjko ale nie wiem czy ci o ten model by chodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakaś alfe jak dobrze pamietam na 100% sprawne z kodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam w moim Passacie jest moduł komfortu o nr 3B0 959 798 G czy jest ktoś w stanie powiedzieć jaki nr jest zamiennikiem tego nr bo nigdzie nie mogę znaleźć tego modułu z tym numerem wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten numer dalej jest aktualny i raczej sie nie zamienia na inny według ETKI. 747zł kosztuje nowy Ori moduł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy jak wiecie i mozecie to powiedzcie gdzie dobrze i wmiare tanio prostuja fegi alu mam po dzwonie z kraweznikiem i jest troche peknieta napiszcie czy jest sens naprawiac bede naprawde wdzieczny podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł ten czas niestety, że trzeba się rozglądać za sprzęgłem + dwumas.

 

Ktoś coś doradzi, a może ma dostęp i jak to cenowo?

Szukam też jeszcze przegubu wewnętrznego (kielich się urobił i chrobocze). Niestety nie dorwałem w Olsztynie zamiennika - stary przesmarowany i się kula. Ktoś orientuje się ile stoi oryginał, albo wie gdzie dostanę zamiennik?

 

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności