Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

a kto to ? nie znam ?
http://forum.vw-passat.pl/threads/113336-Czesci-do-Passkow-B5-amp-B5FL

Brałam od niego pompowtryski, heble i pare innych gratów. Człowiek uczciwy i konkretny, z czystym sumieniem mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje panel sterowania nadmuchem do b-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieaktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy mam do was pytanko gdzie w olsztynie oddać felgi do prostowania bo u mnie w mieście nie chcę tegro robić bo po pierwsze ceny zaczynają się od 100 pln za fele 18" a jeszcze ciekawe jak to zrobią skoro sprzęt posiadają od roku. Mamy drogi jakie mamy i czasem człowiek staje przed dylematem wpaść w tą :cenzura dziurę czy zaliczyć dzwona z innym autem :cenzura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w Lubawie ceny prostowania zaczynaja się od 60zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro śmigam do olsztyna i chciałem się dowiedzieć gdzie najlepiej felgi odstawić żeby sprawa była fachowo załatwiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja swoją felgę robiłem w zakładzie w Olsztynie zakład w domu na rogu Szarych szeregów a Zawiszy Czarnego. Wyprostowali i do dziś śmiga, nie było potrzeby malowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a DT CAR na altyleryjskiej ?? albo walesiak na szarych szeregów ?? słyszałem też o krysgum koło Reala

Edytowane przez Marceli82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za Walesiakiem na rogu jest gość co prostuje piaskuje i maluje felgi niestety nie pamiętam jak się nazywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie może mi ktoś z Elbląga dać namiar na dobrego Fachmana z VAG -em , nie "Znachora"

z góry Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno dobry jest jak się jedzie Łęczycką w kierunku Dębicy to po prawej stronie przed "hotelowcem" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Krzysiu na Łeczyckiej przed hotelowcem. Warsztat nie wygląda może z zewnątrz ale wiedzę to ten człowiek posiada. Jak byś chciał mogę jutro z Tobą podjechać bo dawno na kawie u niego nie byłem =]

Jakoś po 9-9.30 powinienem być już wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje jakiegoś specjalisty w sprawie diagnostyki z Olsztyna... nie chce mi się wertować starych postów ... mam problem z licznikiem - nie działa mi obrotościomierz i jednocześnie mruga kontrolka oleju i komunikat o słabym ciśnieniu oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam ZIELONEGO :-) zderzaka do Nissana Micry K11 po lifcie. Korkuć, Mydło, Abram i "Na górce" nie mają. Tzn. może i mają ale nie w tym kolorze co trzeba. Gdzieś na końcu Piłsudskiego i w okolicach Lubelskiej też nic. Jakieś inne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś inne pomysły?

allegro:]

a jak chcesz na miejscu to musisz pomalować :]

ciężko znaleźć coś w tym kolorze, bo rzadko widać na ulicach właśnie takie micry :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo rzadko widać na ulicach właśnie takie micry

 

oj tam, po samym Olsztynie jeżdżą co najmniej ze 3 :-)

 

Na allegro z kolei wysyłka kosztuje tyle co połowa zderzaka ale w najgorszym wypadku będzie to i tak taniej niż malowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jakie tuleje tylnia belka będą lepsze febi czy swag a może jest coś lepszego passat b3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jakie tuleje tylnia belka będą lepsze febi czy swag a może jest coś lepszego passat b3

ja bym brał swag takie same kiedys to b4 zakładałem i były miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arku dzięki jest już swag jutro montuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności