Skocz do zawartości
Gość Krawcol

Podejrzane auto-czy to mogą być złodzieje?

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ten temat to taka mała paranoja bez urazy Tomku ;)

 

Niestety policjantów jest mało, duzo za mało, radiowozow jeszcze mniej. Dyzurny który odpowiada za dane miasto czy powiat często musi wybierac między wydazeniami. Te z wyższym priorytetem maja pierwszeństwo.

I bardzo dobrze , bo z doświadczenia do niczego się nie przydają , szkoda pieniędzy podatników. Jedynie szkółka wlepia mandaty po dzielnicach za picie piwa ale straż miejska też świetnie sobie radzi z tą rosnącą falą przestępstw :drinks: " wychowanie w trzeźwości ".

 

Proponuję strzelić z procy wybić szybę Policja będzie miała powód do odwiedzenia delikwenta ( oczywiście umorzy wszystko bo nawet jak będzie 50 -ciu świadków i monitoring to i tak nie znajdzie nikogo ) delikwent oduczy się parkować w tym miejscu bo kamienie i bolce za nisko latają i będzie święty spokój.

 

Z całym szacunkiem zulu ukradli mi 2 fury jedną pod hipermarketem , okradli poprzedni garaż ( technik nie miał czym przyjechać więc musiałem po siostrę dzwonić bo w moim przedziurawili 4 opony). Co do priorytetu wyjazdów dzwoniłem kilka dni temu , że napadli kobitę u mnie pod blokiem czekam czekam 15 minut nikogo niema z bohaterów , wyszedłem z psem na spacer 200 metrów dalej nasi herosi pili kafffffffkę na stacji benzynowej bajerując z kasjerką. Takich przykładów znam bardzo dużo , pracowało się tu i tam.

 

Pozdrawiam Serdecznie Miłosz

P.S.bez urazy proszę koledzy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potem sąsiedzi powiedzieli że dwa dni kręcił się koło nas jakiś polonez a w nim 3 typków

 

tu możesz mieć żal do sąsiadów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę mieć tylko do siebie i do Policji,bo jak technik przyjechał to stwierdził że nie ma śladów,choć mu pokazałem w kilku miejscach,ale niestety nasza Policja jest do niczego,tzn walić punkty za nie przestrzeganie przepisów i złe parkowanie,to potrafią bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja musi przyjechać do takiego zgłoszenia z powodu tak zwanego Uzasadnionego Podejrzenia. Możesz bać się o swoje życie lub o kradzież w tym wypadku samochodu, dlatego wzywasz policje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel mieszka w miescie X. Policja na pewnym nocnym patrolu wylegitymowala goscia z miasta Y, ktory w nocy spacerowal sobie po osiedlu kumpla w miescie X i nie potrafil powiedziec, po co w nocy spaceruje po innym miescie. Po 2-3dniach zniknal samochod kolegi-panowie w policji polaczyli fakty ze soba-poprzegladali Allegro z ogloszeniami z miasta Y... I znalezli czesci takiego samego auta, jak mojego kolegi-ten sam model, ten sam rocznik, ten sam kolor :!: Umowili sie na kupno i... Okazalo sie, ze to sa czesci mojego kolegi :!:

Co Wy na to :?:

Dobra, ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Krawcol

wezwij te policję w trakcie odwiedzin bo zaraz każdy zacznie opowiadać o interwencjach albo ich braku. A sprawa jest inna, kolega pyta co ma zrobić a nie czy ktoś będzie interweniował czy nie. Bo jak ja zacznę opowiadać jak mi wpieprzyli w latach 80-tych to zacznie się opowiadanie na 10 str. papieru kancelaryjnego. Moja rada wezwać i czekać na dalszy rozwój wypadków. Bo jak będziesz czekać dalej to ci zapieprzą auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
6 miesięcy(tak wynika z tego co napisałeś) nikt nie obserwowałby Passata...

Gdybys doczytal dokladniej, to odkrylbys, ze w ciagu pol roku pojawili sie tutaj przynajmniej kilka razy i obserwowali 4 (cztery) Passaty...

No nic, moral z tego taki-jak juz ten samochod tutaj sie pojawi, to lapac za aparat, strzelac fotki i dzwonic po niebieskich...

Swoja droga chyba lepiej byloby sobie wypracowac jakies znajomosci wsrod zlodziej z sasiednich wiekszych miejscowosci-bo prawda jest taka, ze kazda "grupa przestepcza" wie, w jakim rejonie kreci sie ktos z danej okolicy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym optymistycznym akcentem założyciela wątku, zakończmy tą sprawę pieczęcią zielonego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

done :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności