Skocz do zawartości
zippo68

Historia jednego utworu.

Rekomendowane odpowiedzi

Koncert Rogera Watersa "In the flash". Właśnie oglądamy z ojcem już chyba po raz dwudziesty. Do tego właśnie skończyliśmy drugą butelkę wina;) Za chwilę koniec i zapodajemy Queen z Wembley. Uwielbiam tą muzykę:padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koncert Rogera Watersa "In the flash". Właśnie oglądamy z ojcem już chyba po raz dwudziesty. Do tego właśnie skończyliśmy drugą butelkę wina;) Za chwilę koniec i zapodajemy Queen z Wembley. Uwielbiam tą muzykę:padam:

Ta muza nigdy się nie zestarzeje.7780499118f24e027.gif Są tacy, którzy twierdzą, że to nic ciekawego, ale kiedyś dojrzeją i docenią.

To chyba najsłynniejszy kawałek

:gitara Edytowane przez zippo68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, kto jest wykonawcą piosenki, co leci na początku filmu "Galerianki" ? Śpiewa jakaś laska :D Potrzebny mi jest wykonawca i tytuł :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKS Raf.. :D

 

Po przesłuchaniu całej piosenki, doszedłem do wniosku, że musiałbym ja przerobic w taki sposób, żeby w koło ta wstawka z filmu leciała. Bo reszta utworu, to ŻENUA :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Joe. Najpierw w wykonaniu mojego Guru (oczywiście drugiego w kolejności, bo pierwszym jest Danek;)), czyli Jimiego Hendrixa:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=m8Ebcx-mTns[/ame]

A teraz Deep Purple:

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja wrzucę coś od siebie:D odgrzebałem niedawno ciekawy utwór ktory pamiętam z lat młodości i przez wiele lat był on zapomniany:( A jast to KISS - I Was Made For Loving You.

 

[ame]

[/ame] - jedynie słuszna wersja:lol

 

no i tuning:lol

[ame]

[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=ek3zL2EKjeQ[/ame]

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności