Skocz do zawartości
desmont1

utrata mocy- blad 023f wg bosch-nierowne cisnienie w przewodzie dolotowym

Rekomendowane odpowiedzi

kod bledu to 023f roznica- nierowne cisnienie w kolektorze(przewodzie) dolotowym :/

mozecie pomuc i wytlumaczyc mi tak jak na chlopski rozum o co chodzi bo mi juz chca szarpac turbo przeplywomierz i wtrysk ten z przewodem.

mam takie objawy:

zwiekszone spalanie , spadek mocy i odcinanie turiny przy ok 2500 obr. po zgaszeniu i odpaleniu wszystko wraca do normy

turbo chodzi jak zawsze i ciagnie czasami caly czas o ile komputer go nie odlaczy:644:

prosze o wskazowke i pozdrawiam:542:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

notlauf. diagnoza dynamiczna i bedzie jasne co i jak.

 

 

u kogo byles na tej diagnozie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

00575 -023F - Czujnik podciśnienia w kolektorze ssącym – (zawór N75/połacznia dolotu/turbina)

i wszystko jasne ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

00575 -023F - Czujnik podciśnienia w kolektorze ssącym – (zawór N75/połacznia dolotu/turbina)

i wszystko jasne ????????

 

w 3 miejscach bylem.

jedno to w radzionkowie serwis audi i vw a dwa pozostale to w bytomiu ale to w tym pierwszym wymienili by cale autko.

aytko dostaje za duza dawke paliwa na kazdy wtrysk ponan 1.1 do 1.3 tylko nie wiem czego tj: mg czy ml ale jak powiedzia jeden z mech. samochod nie dostaje odpowiedniej dawki powietrza i nadrabia paliwem

-recylkulacja jest ok.

wszystkie diagnozy stwierdzily ten jeden blad.

nie znacie jakiegos dobrego mechanika w okolicach bytomia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyy:662:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności