Skocz do zawartości
Gość matijaz

,,skórzana'' tapicerka w 2.0t

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matijaz

witam

czy w passatach z za wielkiej wody montuje sie tapicerke ze sztucznej skóry?

ogladalem dwa z 2005 i 2006 roku 2.0t i wydaje mi sie ze nie ma tam naturalnej skóry, ale tez trudno mi uwierzyc ze w passacie, moze nie luksusowym ale dosc wydawalo by sie porzadnym aucie montuja jakas plastikowa imitacje...

2 pytanie to awaryjnosc jednostki 2.0t i generalnie na co zwrocic uwage przy zakupie

jak sprawdzic czy pod maska drzemie 150 czy 200 konna wersja 2.0t?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki

auta z USA cechuje duzo gorsza jakos wykonania do europejskich wersji,

 

np Cayene z USA a Cayene z UE to w sordku kolosalna roznica w jakosci materiałow, i sadze ze moze byc podobnie z VW, ze amerykanski Passat jest troche bardziej,,,, plastikowy ;) a skora troche slabszej jakosci,

 

ta roznica miedzy UE i USA nie jets jednak regułą, ale w niektorych przypadkach naprawde sa roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matijaz

ponoc czesc jest skory orginalnej <tam gdzie sie siedzi>, a cala reszta to imitacja... a pomysl zeby do skorzanej tapicerki nie obszyc kola kierownicy to juz przechodzi wszystko :P

jakosc moze rzeczywiscie gorsza <porownujac do starego passata np z 2004 roku z polskiego salonu> ale coz nie kupuje sie lexusa a auto dla ludu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynia...
jak sprawdzic czy pod maska drzemie 150 czy 200 konna wersja 2.0t?

2.0 Turbo jest jeden 200KM (np. w Leon'ie masz też 240KM)

2.0 bez turbo FSI ma 150KM

1.8 Trubo ma 160KM

 

W ASO :P

Powinno być chyba oznaczenia na wlepce z numerem nadwozia, w VW Touranie miałem takie coś w bagażniku, czy jest w Passacie i gdzie to nie wiem, w książce pojazdu i dowodzie rej. też jest info. o mocy.

 

Pozdr. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auta z USA cechuje duzo gorsza jakos wykonania do europejskich wersji

Zgadza się. W wersjach amerykańskich darmo szukać skórzanej kierownicy, schowków i innych dodatków. Masz tylko automat i ponoć kiepską imitację skóry :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matijaz
Zgadza się. W wersjach amerykańskich darmo szukać skórzanej kierownicy, schowków i innych dodatków. Masz tylko automat i ponoć kiepską imitację skóry :).

 

akurat schowkow ma sporo <fajny patent z parasolka w drzwiach :P>, choc nie widzialem wnetrza wersji europejskiej, wyposazenie tez ok, poza ta pierniczona plastikowa tapicerka <wystepujaca w podstawowej wersji ,,turbo'' w stanach> no i plastikach- juz w corolli z 2004 roku sa o niebo lepsze :/... ciekawym ile zycza sobie np w java car za obszycie foteli boczkow i kierownicy w passacie...

dzis bylem na jezdzie probnej i mam pytanie- gdzies przeczytalem ze 2.0t powinien jezdzic na benzynie 98, gosc ktorego autem jezdzilem leje 95, auto w automacie, 3 osoby na pokladzie i wlaczona klima, ale cos mi sie wydawalo ze nie zbiera sie jak 200konne autko powinno, czy na 95oktanach komputer zmienia jakos ustawienia? mniejsza jest wtedy moc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Khs

Nie nie jest zmienjszana ale z autopsji wiem że przy 95 auyto zbiera sie inaczej niż porzy 98 ( zdecydowanie najlepiej jezdzi i najmniej pali na V-power ) teoretycznie wszystko FSI i TSI powinny jezdzic na 98 jednak na wlepie w klapce od baku jest napisane 95 lub 98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TSI moze i na 98 ale FSI w instrukcji ma w uwagach ze nie ma sensu lać 98 bo i tak nic nie da

 

jak jest naprawde nie wiem bo sam leję 98 ale dlatego ze jest lepszej jakosci , co tez moze byc bzdurą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności