Skocz do zawartości
cycu

zestaw do podlaczenia telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

od niedawna jestem posiadaczem passata kombi z 98 roku, kupilem go od pierwszego wlasciciela i auto jest wyposazone w zestaw telefoniczny, zestaw prawdopodobnie byl zakladany w salonie vw w niemczech... wszystko niby spoko, jest mikrofon , caly zestaw jest podlaczony pod radio i glosniki tylko jest problem ze znalezieniem jakiegokolwiek zestawu ,kabla przejsciowki do podlaczenia telefonu...

po prostu wypuszczona jest zwykla wtyczka telefoniczna taka jak uzywa sie do telefonu stacjonarnego lub np neostrady... nie mam pojecia jak mozna podlaczyc jakikolwiek zestaw pod taka wtyczke, myslalem ze jak taka popolarna koncowka to nie bedzie problemu jednak szukalem w necie i na allegro i nic nie znalazlem :(

ma ktos moze taki zestaw w aucie? ma cos do tego podlaczone...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gregfr

ja mam też telefon ale cała centrala jest pod dywanikiem pasazera pod schowkiem a słuchawke mam nokia z przyciskami karta sim wchodzi w centralke i jest spoko tylko ze nie mam ściągniętego simlocka ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj problem polega na tym ze w moim pasku jak go kupiłem był juz zamontowany prawdopodobnie przez VW zestaw głosnomówiący pod nokie 6310i. Kupiłem teraz taki własnie model telefonu i po włożeniu go do uchwytu telefon sie ładuje i nic pozatym. Jak dzwonie na ten własnie telefon nie scisza sie radio ani nie działa mikrofon, czyli zestaw nie dziala. Czy ktos moze wie dlaczego tak sie dzieje,a moze cos trzeba przełaczyc w radiu. Dodam ze mam org. radio gamma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dokopalem sie do tej centralki i pisze na niej "majestic car audio hand free" nie pisze nawet do jakiego telefonu to jest totalnie nic...jest to podlaczone do radia i wychodzi zwykla telefoniczna wtyczka i pdpisana jako phone i jak ja mam do tego cos podlaczyc ?? chyba jakis adapter potrzebny bedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak... bo wlasnie kumepl ma w bmw 5 poodobny zestaw oryginalnie i tez ma taka wtyczke... to ja chyba to zdemontuje bo zalezaloby mi tylko na tym zeby podlaczyc moj telefon pod to cos... ale przejsciowek takich chyba nie da sie nawet zrobic z wtyczki telefonicznej na mini jacka bo takowego mam w nokii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dokopalem sie do tej centralki i pisze na niej "majestic car audio hand free" nie pisze nawet do jakiego telefonu to jest totalnie nic...jest to podlaczone do radia i wychodzi zwykla telefoniczna wtyczka i pdpisana jako phone i jak ja mam do tego cos podlaczyc ?? chyba jakis adapter potrzebny bedzie ?[/quote

jak mnie pamięć nie myli to zapewne vw zamontował centralkę do telefonu nokia.potrzebna jest ci słuchawka z klawiaturą na zewnątrz i wyświetlaczem podobna do starych telefon.Kartę sim wkładasz do centralki i koniecpodobnie jak na tej stronce

http://moto.allegro.pl/item398740409_telefon_nokia_oryginalny_do_audi.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napewno byl montowany w salonie vw tylko do centralki napewno sie nei wsadza karty sim...albo musi miec sluchawke ale mi sie wydaje ze to jest uniwersalne do wiekszosci telefonow chyba tych starszych tylko ktos znaczy pprzedni wlasciciel odpial kable i podstawke... chyba zdemontuje ten zestaw bo sie pytalem juz chyba wszedzie a nigdzie nie ma takich czesci trzeba caly nowy zestaw samochdowy kupic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności