Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuje nr katalogowego turbiny do silnika TDI AJM 1999r 115 konny, poniewaz nie znam sie na tym, a wszystko czego sie dowiedzialem o naprawach i czesciach wynioslem z tego forum wiec pytam o te numery do turbiny, mysle ze ktos mi podpowie, bo musze kupic, a nie wiem jakiej szukac. Pozdrawiam i dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Potrzebuje nr katalogowego turbiny do silnika TDI AJM 1999r 115 konny, poniewaz nie znam sie na tym, a wszystko czego sie dowiedzialem o naprawach i czesciach wynioslem z tego forum wiec pytam o te numery do turbiny, mysle ze ktos mi podpowie, bo musze kupic, a nie wiem jakiej szukac. Pozdrawiam i dziekuje.

 

blezor ;

 

028 145 702HX - turbosprężarka GARRETT. Powodzenia.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz! Jeszcze jedno pytanko dotyczace tego samego problemu, jaki jest nr katalogowy intercoolera do passata z silnikiem AJM TDI 115 koni, moze ktos mi podac. Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blezor ;

 

058 145 805G - chłodnica powietrza

Zastosuj też - N 907 397 01 - blachowkręt.

Powodzenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! No i kupilem nowa turbine do samochodziku, bedzie montowana za dwa tygodnie. Jak pisalem mam passata z motorkiem AJM, i jurekW napisal mi jaki jest nr tej turbiny do tego motorka, dostalem turbine 028145702R i pytanie jaka jest roznica miedzy nimi? Czy ten koniec (H) i ® bardzo rozne turbiny, tzn czy cos trzeba dokupic do niej jakies przejsciowki czy jest identyczna? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! turbina nowa juz w samochodzie, wszystko wyczyszczone, podokrecane, ale jeszcze tracil moc, okazalo sie.... przeplywomierz powietrza, smieszne ale w salonie VW taniej kosztowal oryginal, niz inny w zwyklym sklepie, i jeszcze oddajac stary obnizyli cene nowego, i juz tez jest wymieniony, tak wiec jestem po wielkim remoncie, mysle ze na nowe 100tys bede jezdzil bez problemow! Jest jeszcze jeden maly defekt, nie zamyka mi sie bagaznik, i juz wiem co mam zepsute, ale nie bardzo to moge kupic bo nie wiem jak to sie nazywa. I mam prosbe, czy ktos moze tu wkleic rysunek z czesciami zebym wiedzial jaki to nr katalogu do tej czesci. Potrzebuje rysunek pokazujacy czesci zamka w klapie tylniej w passacie kombi z 1999 roku. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje rysunek pokazujacy czesci zamka w klapie tylniej w passacie kombi

A oto części

tylna klapa.jpg

opis tylna klapa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blezor ;

 

Proszę, oto rys. klapy varianta i jej elementy.;)

 

b5variantklapatylniaqc1.th.pngb5variantklapatylnia1pnsx2.th.pngb5variantklapatylnia2ym5.th.pngb5variantklapatylnia3rf4.th.png

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności