Skocz do zawartości
Gość FMOne

Problem z działaniem domykania szyb - z pilota alarmu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FMOne

Witam, mam Paska Kombi 1.9TDI AFN 1997 (wg. VIN: 1998)

 

zacznę od tego co chcę zrobić: chcę z pilota zamykać/otwierać szyby

 

mam w pasku:

Centralny zamek: jaki, nie wiem

Moduł komfortu: 1J0 959 799 H

- kod wyposażenia 04097 (ale przeszedł 04099)

- powyższe zczytane VAGiem

Alarm: nie wiem jaki

Pilot: nie w kluczyku, dodatkowy (fotka pokazuje co mam )

pilot.jpg

(jak by fotki tu nie było to: http://nununu.eu/pilot.jpg )

 

4x szyby elektryczne (każde z zabezpieczeniem przed przycięciem palcy)

 

kluczyk w każdych drzwiach przekręcony na maxa i przytrzymany, powoduje zamykanie/otwieranie centralnego i wszystkich okien (tak długo jak się trzyma)

 

Pilot:

- przycisk 1 włącza i wyłącza alarm + centralny

- przycisk 2 zamyka i otwiera sam centralny

------------------

- przyciśnięcie przycisku 1 i przytrzymanie przez chwilę przycisku 2 powoduje podniesienie się szyb do góry o kilka cm i... panic + szyby stop

- próbowałem różnych kombinacji przycisków 1 i 2, doszedłem do tego że czasami szyba kierowcy opuści się do połowy, lub wszystkie parę cm, i że się zamkną parę cm. bardzo często kończy się alarmem (panic)

 

na włączonym zapłonie naciśnięcie przycisku 1 i 2 włącza i wyłącza głośne (ciche) uzbrajanie alarmu

 

i to tyle co wiem i mam (może jeszcze to że przy bezpiecznikach jest czujnik udarowy od alarmu z pr-ką , wiem że mogę iść po kablach, ale nie chcę rozbierać deski, no chyba że nie będzie innego wyboru)

 

tak więc Bardzo Proszę o Pomoc, może ktoś wie jaki to może być alarm (np po pilocie) jak się go programuje, albo co zrobić, np. jak wyłączyć panic by się okna domykały, sam nie wiem...

 

POMOCY !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tematu niezgodny z punktem 2.2.a Regulaminu

Proszę o poprawę, inaczej kosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności