Skocz do zawartości
Gość polchris

KANGUREK przy 3 tys obr.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość polchris

Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem forum ale mam problem :) i proszę o podpowiedzenie co jest grane ? :) a więc..

 

Mam passata b4 z 1994 roku 1.9 tdi (od niedawna) coś się dzieje nie zawsze ale jednak sie dzieje przy obrotach 3 tys zaczyna sie kangurek dławi się i taci moc nie chce więcej kręcic.

Wymieniełem wszystkie filtry tzn powietrza paliwa oleju itp.

Bardzo proszę o pomoc pozdrawiam KIrzysiek z Dąbrowy Górniczej chyba ze znacie w moich okolicach jakiegoś mechanika dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o n75

u mnie działo się podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polchris

może to śmieszne ;) ale co to jest n75

pozdrawiam ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawór EGR N75

67028f73449cc0b7m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

N75 to taki zaworek upustowy ciśnienia sprężania a nie EGR. Poszuka na forum. Dużo o tym: gdzie się znajduje, jak działa, jak go sprawdzić i ewentualnie naprawić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polchris

ok dziękuje - ale czy to napewno będzie ten przekaźnik bo koszt jego na allegro to 200 zł., a jechać do serwisu na diagnostykę 120 zł. a ile naprawa to juz nie wiem hehehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polchris

A jak wracałem dziś z pracy to myślałem że mnie szlak trafi 120 km/h i dupa nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj na forum, ja u siebie probowalem go najpierw wyczyscic - sprężonym powietrzem, ale to nic nie dawało, kupiłem zaworek w ASO VW są w tej samej cenie co na allegro (sprawdz), tylko ze u mnie były troche inne objawy, strasznie szarpał powyżej 130 km/h, wymieniełem n75 i po sprawie. Ale najpierw lepiej wszystko sprawdzic niż niepotrzebnie wydawac kaske. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polchris

No właśnie tak myślę ale mnie to dobija bo sam przegląd od 80zł-120 zł a n75 kosztuje na allegro 200 zł a w sklepie około 350 zł.

Teraz zatankowałem i ustał kangurek .. ale na 5 tym biegu przy obrotach powyżej 3 tys tak jakby tracił moc :( juz mnie szlak trafia.

Mało tego robie teraz zawieszenie w same części 260 zł + robocizna 300 zł oczywiście bez amorów tylko łączniki poduszki sworznie i tuleje ehhh troche sie wpakowałem.

Ale i tak jestem bardzo zadowolony z passata jest mniam :)

Pozdrawiam .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami to chyba troche przesadziles. W intercarsie n75 kosztuje ok. 120-130 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polchris

dzięki za informację zacznę szukać jeszcze dokladniej jak masz jakiś adres lub telefon podeślij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polchris

piter84 jesteś wielki bracie wielkie pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności