Skocz do zawartości
tomek0701

Rozbieżne dane dot. ciśnienia w oponach

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze czy możecie pomóc mi rozszyfrować rozbieżność pomiędzy wlepką na klapce wlewu paliwa d1060af3230e1d6f.html(http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1060af3230e1d6f.html), a wpisem w książce obsługi samochodu1a974cc282523927.html(http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a974cc282523927.html) ? Jakie powinienem mieć właściwe ciśnienie w oponach przy silniku 74kW, passat B5 Limuzyna. Z góry dzięki za rozwianie moich wątpliwości:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że te co przy korku wlewu a wnioskuje to po tym że masz lżejsze auto a ja przy swoim mam parametry z książeczki które przedstawiłeś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że te co przy korku wlewu a wnioskuje to po tym że masz lżejsze auto a ja przy swoim mam parametry z książeczki które przedstawiłeś:)

 

też tak myślałem ale wolałem się upewnić:) czyli z tego co tam widzę to jeżeli jeżdzę pusty mam mieć po 1,9 na przód i tył??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a jeśli jedziesz w trasę masz 4 bądź 5 osób na pokładzie do tego walizeczki to dolne parametry ciśnienia opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz miec jeszcze jedna rozbierznosc taka jak JA :)

wymieniono klapke po stluczce :582:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozesz miec jeszcze jedna rozbierznosc taka jak JA :)

wymieniono klapke po stluczce :582:

 

Taka ewentualność zusik także istnieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogas

A czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile powinienem mieć w 2,8 VR6 synchro automat variant? Oponierz nabił po 2,2 wszędzie... jeździło się miekko. Ale jak zobaczyłem klapkę to dobiłem po 2,7... a jak powinno być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności