Skocz do zawartości
Goob24

Alpine czy Jbl?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat jakie wlozyc glosniki nie wiem ktore gralyby lepiej . Interesuje mnie wlozenie ich we wszystkie dzwi no i tuba : w dzwi Alpine SPR-17LS lub JBL GTO 6507C no i jaka tube czy alpiny czy lepsza bedzie Jbl np: JBL GTO 1204BR Nie wiem czy dobrze wybieram moze jakies inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno ani alpine ani JBL nie robią dobrego sprzetu w swojej cenie. i na pewno nie tuba jeśli chcesz bas to tylk o iwyłącznie skrzynia zamknięta a nie jakaś tuba. z głośników poszukaj coś z DLS'a, Dego, Carpowery niektóre też dają rade, ze skrzynek na pewno moge ci polecić PowerBasa, Cervin Vega, Kicx..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie jakie lepsze glosniki w dzwi czy z osobnymi tweeterami czy razem w glosniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przodu odseparowarowane= wooferki w drzwi, tweeter na podszybie!

na tył mozesz dac współosiowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT.

 

Ja Panowie kończę odpowiadać na te same pytanie w koło. Dopóki userzy będą szli tak na łatwizne nie ma to sensu - to gwoli informacji dla Was. Ile można na to samo odpowiadać podczas gdy tematów takich samych jest zatrzesienie w tym dziale.

 

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zróbmy jakis FAQ car audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry za OT.

 

Ja Panowie kończę odpowiadać na te same pytanie w koło. Dopóki userzy będą szli tak na łatwizne nie ma to sensu - to gwoli informacji dla Was. Ile można na to samo odpowiadać podczas gdy tematów takich samych jest zatrzesienie w tym dziale.

 

Pozdrowienia.

 

No własnie doc rąbnij jakieś faq na ten temat to Cię powieszą i będziesz mieć spokój. Chłopak konkretne pytanie zadał wiec nie rozumiem skad taka twoja wypowiedz.

 

Daj linka do takiego pytania na które odpowiedziłeś , chętnie poczytamy.

 

Mam spore wątpliwości ze takie znajdziemy..

 

Bez urazy Doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze wybieram moze jakies inne propozycje?

 

innych propozycji jest w pyte: helixy, dls, tec, signat, Powerbass itd...

a jak juz to jbl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Kolego odpuść sobie w ogule głośniki JBL oni maja tylko dobre wzmaki i wufery w serii PX i przetworniki GTI. A i tak w swojej cenie można wychaczyć coś przyjemniejszego dla ucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności