Skocz do zawartości
Łysy

Forumowy bukmacher

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że temat został przypadkowo usunięty;) założyłem go po raz drugi:D To temat dla tych co lubią trochę adrenalinki i hazardu. Czyli krótko reasumując: typujemy, obstawiamy, rozmawiamy,analizujemy i oczywiście chwalimy się swoimi wyczynami. Mile widziane skany kuponów :P Do dzieła maniacy na pohybel Bukom :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jakieś pewniaki wrzucajcie i będzie kasa na utrzymanie forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zacznę. Ćwierćfinały które obstawiam to : Portugalia - Niemcy i Chorwacja - Turcja. Typy : Portugalia, Chorwacja. Dlaczego ?? Niemcy po wynikach Polsatu mają jedną z najwolniejszych obron co na szybkich Portugalczyków moim zdaniem będzie zdecydowanie za mało. Widać że Portugalia w gazie a Niemcy nie imponują na tych mistrzostwach. Drugi mecz, Turcja wypompowana po pogoni wyniku z Czechami i pierwszy bramkarz pauza za czerwona kartkę więc tu dla mnie zwycięzca może być jeden. Turcy mam nadzieje wyczerpali limit szczęścia - dwa kolejne zwycięstwa w końcówkach ;)

 

Kupon. Stawka 200zł

 

1. Portugalia - Niemcy typ over 2,5 kurs 2.10

2.Chorwacja kurs 2.00

 

Przewidywana wygrana: 756,00zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian takie jedno pytanko co z naszymi ( juz nie pamietam dokladnie czyimi) 40 zetami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie gram systemem i za małe stawki bo na koncie gracza pustki ;) Nie wiem co mi odbiło żeby za pewniaki dać siatkówkę plażową :D ale zobaczymy.....

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Marcinku mam obawy że zawalisz meczem Rosja - Szwecja odważna decyzja ja postawiłbym 2 obym się mylił.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
postawiłbym 2 obym się mylił.

 

Też się skłaniam u Szwedom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mi odbiło żeby za pewniaki dać siatkówkę plażową ale zobaczymy.....

 

Pewniaki weszły :D

 

mam obawy że zawalisz meczem Rosja - Szwecja odważna decyzja ja postawiłbym 2 obym się mylił.

 

Szwedom wystarczy remis a Ruskom awans gwarantuje wygrana a więc będą walczyć jak Tomy Lee Jones w ściganym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szwedom wystarczy remis a Ruskom awans gwarantuje wygrana a więc będą walczyć jak Tomy Lee Jones w ściganym

 

wczoraj już pisałem Damianowi że takie kalkulacje są do bani jak się jest bez formy a tak jest też z sowietami - żeby wygrać trzeba grać a nie snuć się po boisku.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem pewny jak pisałem że któraś z drużyn musi wygrać żeby awansować a tu kuczi mnie uświadomił ;) Co nie zmienia faktu że Szwecja tragicznie defensywnie i bez polotu a Rosjanie uff ładnie cisną i zasłużone prowadzenie. Teraz zrobi się meczyk idę oglądać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz zrobi się meczyk idę oglądać

 

a ja niestety nie mogę oglądać.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żałuj Rosja rewelka :)Kuczi graty za trafiony mecz po dobrym kursie;) To będzie meczyk Rosja konta Holandia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że trafiłem Hiszpanię i Rosję jak mnie Brazylia i Urugwaj powiózł.... No ale jeszcze jedna kombinacja może wejść, Niemcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie dziś moje typy mają wejść :P Dziś Portugalia i tylko oni !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja obstawiłem dwa mecze. Holandia- Rosja oraz Chorwacja Turcja. Wytypowałem Holandie oraz Chorwacje, Stawka 100zł przewidywana wygrana 290,70 zł. Chciałem obstawić jeszcze mecz Portugalia- Niemcy, ale jakoś cieżko mi wytypowac zwyciezce. Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O nie dziś moje typy mają wejść :-P Dziś Portugalia i tylko oni !!!
Ajjjj.... najgorsze są kupony z 1 błędem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niemcy po wynikach Polsatu mają jedną z najwolniejszych obron co na szybkich Portugalczyków moim zdaniem będzie zdecydowanie za mało. Widać że Portugalia w gazie a Niemcy nie imponują na tych mistrzostwach

 

Moje wypociny tragiczne ale...

 

Kupon. Stawka 200zł

 

1. Portugalia - Niemcy typ over 2,5 kurs 2.10

2.Chorwacja kurs 2.00

 

wciąż jestem w grze :D w ostatniej chwili zmieniłem z typu Portugalia na liczbę bramek większą niż 2.5:hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem Niemcy :!: choć sercem byłem za Portugalią.... i kursik 3.20 wszedł ale co z tego jak mi pewniak zawalił w rozpisie :(

Dzisiaj obstawiłem F1 no i meczyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany postawą Portugalczyków że tak łatwo dali się ograć Niemcom dobrze że wczoraj tyrałem 12.godz. i nie mogłem odwiedzić buka - byłaby porażka na całej linii.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtopa na całej linii :(::(: :( :( Ehh jak tu typować skoro Turcy takie numery odstawiają. Nic trza wziąć sie w garść i dziś zapunktować...Pytanie tylko na kogo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności