Skocz do zawartości
Gość wicked83

Zastosowanie srub plywajacych - opinie uzytkownikow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wicked83

Jak powszechnie wiadomo w naszych paskach zastosoano rozstaw srub 5x112 i felg z takim wlasnie rozstawem powinnismy uzywac. W gre wchodzi przede wszystkim bezpieczenstwo jazdy, zywotnosc felg itd.

 

Od kilku dni przeszukuje angielskie strony w poszukiwaniu alufelg, ktore powala mnie swoim wygladem i kilka znalazlem. Niestety.. albo kosztuja drugie tyle co moj pasio, albo najmniejszy ich rozmiar to 18'' albo (i to mnie najbardziej irytuje) maja wszystkie mozliwe rozstawy srub, poza oczywiscie 5x112.

 

I tu pojawia sie pytanie skierowane w szczegolnosci do uzytkownikow srub plywajacych: Czy mieliscie jakies problemy wynikajace z ich uzytkowania, czy ucierpiala na tym felga, czy pojawily sie odczuwalne ubytki w komforcie jazdy..?

 

Chcialbym wpasowac felgi 5x110 w rozmiarze 17'' na 5x112

dokladnie te: http://www.wheel-base.co.uk/proddetail.asp?prod=HRSH253

(dodatkowo co myslicie o firmie HRS, czy to tylko jakaz pazdziezowa firma ktora podrobila felgi Alutec Storm ?)

 

Prosze o opinie i Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale twój post trafił nie do tego działu. Powinien być w dziale tuning. Tam jest trochę znawców tematu. Poza tym felgi 18" też są zakładane na passki, kilku forumowiczów jeździ na 18-stkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uki145

Witam! miałem śruby pływające w poprzednim aucie ( 4x98, a felgi 4x100), zrobiłem 20 000 ostrych kilometrów i polecam: żadnych problemów. rozwiązanie jest bezpieczne i w żaden sposób nie utrudnia eksploatacji . Natomiast pamiętaj o otworze centrującym, szerokosci i et felgi, to również bardzo wazne parametry, które często duzo trudniej/ drożej skorygować. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o dystansach. Z tego co się co wiem poszerzają furaka do tego można skorygować rozstaw śrub.

Pozdrawiam Miłosz :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wicked83

Dzieki za podpowiedzi.. zdecydowalem sie na felgi Alutec Storm 17x7 ET 38 z rozstawem 5x112..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności