Skocz do zawartości
Gość domek92

Zmieniarka do Passata b5 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

W rns-d czyli bliźniak MFD ma dedykowany tuner tv ale niestety jest analogowy. A do DVD potzeba emulator sygnału przez który podłączysz DVD

 

a jest jakiś dedykowany tuner TV do MFD, ewentualnie czy trzeba ciągnąć wiązkę do NAVI ?

Tak samo z emulatorem czy trzeba ciągnąć kable czy już są istniejące z których można skorzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam radio 2din z zmieniarką 6x

Mam taki problem że podczas odtwarzania audio cd na niektórych utworach strasznie trzeszczy w głośnikach szczególnie podczas basu, nawet na niskim poziomie głośności. Podczas słuchania radia nie wstępuje ten problem wiec to nic związanego z głośnikami. Na innym forum wyczytałem że to może być źle nagrana płyta ub padający laser. Chciałbym wiedzieć czy ktoś miał z was taki problem??

Jak tak to w jaki sposób nagrywać płyty żeby ładnie odtwarzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam zmieniarke od nowego Caddy która wygląda tak: 2797382757_1.jpg

i moje pytanie brzmi czy można ją jakoś przerobić do passata B5 z radiem gama do którego zmieniarkę podłącza się kostką, lub za pomocą jakiegoś adaptera ?

dorzucam fotke starej zmieniarki 2807896004_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz to montować? to już zabytek montowany jeszcze na desce jakoś mi nie pasuje w pasku, u mnie jest ale ukryta w bagażniku bo to kombi więc mi nie przeszkadza, ale przy pierwszej okazji zamienię na coś takiego:

http://allegro.pl/nowa-zmieniarka-mp3-usb-audi-seat-skoda-vw-4gb-sd-i2786595677.html

 

ewentualnie taką przejściówkę i możesz podłączyć mp3, komórkę czy co tam jeszcze chcesz

http://allegro.pl/aux-line-in-adapter-vw-audi-mfd-10pin-jack-i2788015231.html

http://allegro.pl/adapter-aux-in-vw-audi-seat-mfd-i2804898296.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę to montować, ponieważ stara zmieniarka mi się zepsuła, a tą nową miałem okazje kupić za grosze. Tylko nie jestem pewien czy da się jakoś przerobić to podłączenie na kostkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniarka nie jest mi w ogóle potrzebna :) głównie chodzi mi o podłączenie samych głośników z tej żółtej kości do kości iso. jestem tak zielony na ten temat że zapytam dlaczego w oryginale z passata b5 wychodzi 1 kabel na 1 głośnik a w kości iso ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo pytanie, co woytek02. Mam Gammę, chciałem podłączyć zmieniarkę, ale mam wtyczkę, jak na pierwszym zdjęciu w poście woytka. Da się to jakoś przerobić pod radio gamma?

 

EDIT:

już widzę, że potrzebna jest taka przejściówka:

 

kabeldozmieniarkicdv120.jpg

Edytowane przez sision

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie grało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to w e39,nie byłem specjalnie zadowolony,trzeba specjalnie numerowac utwory inaczej zmieniarka ich nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nie ma z tym problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności