Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, mam małą prośbę do forumowiczów, którzy jeszcze wierzą w siłę grupy jaką jesteśmy. Przydało by się kilka głosów na zdjęcie, moje zdjęcie:) (tomek taczyński)

Mam nadzieje że wygram tableta, który pewnie i tak mi się nie przyda:) Z góry dziękuję za poświecenie minutki.

Pozdrawiam Tomek

 

https://apps.facebook.com/konkurs-nowy-wzrok/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na zlot w Krzywej k. Bolesławca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img1230ab.jpg

 

Na zdjęciu zaznaczony jest zawór N75, mam taki problem że jak włączę zapłon to zaczyna "cykać"

dosłownie jak w zegarku tylko, że głośniej.

Jak dotknąłem tej wtyczki podłączonej do N75 czułem wyraźne wibracje.

Nic się nie dzieje tylko tak "cyka" i "wibruje" wydaje mi się jak by było tam jakieś zwarcie.

Nie odłączałem tej wtyczki, żeby nie narobić błędów.

 

1. Czy to ma tak być? (Moim zdaniem nie)

2. Co muszę zrobić jeśli jest to usterka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow mam male pytanko bo jak mniewam jestescie z lubuskiego tak wiec potrzebuje przyciemnic szyby folia znacie kogos kto to robi z okolic zielonej gory?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gość w Ochli teraz nie Pamiętam jak się nazywa ale jest bardzo polecany a i ceny ma bardzo dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shred23 podmien od kogos moze n75 i zobacz czy podobnie bedzie, ja mam na sprzedaz od swojego paska zawor, tylko nie wiem czy ten sam nr czesci bedzie, bo masz inny silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chesss, w nowej soli jest gość który naprawdę dobrze przyciemnia szyby i nie drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
shred23 podmien od kogos moze n75 i zobacz czy podobnie bedzie, ja mam na sprzedaz od swojego paska zawor, tylko nie wiem czy ten sam nr czesci bedzie, bo masz inny silnik

 

Sprawdzę jak będę miał możliwość na razie na miejscu, rzekomo tak ma cykać mnie to trochę dziwi. Jeśli będzie uszkodzony pomyślę nad nowym.

 

chesss, w nowej soli jest gość który naprawdę dobrze przyciemnia szyby i nie drogo.

 

Podaj na niego namiary i jak masz jakiś cennik też się przyda, może jak się w końcu zdecyduję to do niego wpadnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie dolanczam do kolegi wyzej jakies namiary i cena...

przydalo by sie wiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podam namiary jak zdobędę kontakt do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tel. 663 568 755 Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach

VII Zlot Ogólnopolski VW-PASSAT.PL

29.06-1.07 2012

OSiR Wawrzkowizna

odbędą się

I TWÓRCZE WARSZTATY BABSKIEGO ZAKĄTKA VW-PASSAT.PL

W tym roku tematem będzie biżuteria autorska. Pokażę jak oraz pomogę zrobić kolczyki, breloczki, korale, bransoletki, zawieszki do telefonów, zakładki do książek itp . Warsztaty są organizowane nieodpłatnie. Koraliki i potrzebne półfabrykaty, dostaniemy od sponsora, dostępne będą na warsztatach „ do wyboru, do koloru „ . Mile widziane małe kombinerki , gdyż posiadam jedynie trzy sztuki, ale są w Castoramie w cenie około 8 zł.

W trosce o męską grupę zlotu – święty spokój od płci pięknej podczas leczenia kaca. Dzień, godzina i miejsce do ustalenia z zainteresowanymi .

Na warsztaty nie ma zapisów, jednakże chętnych proszę o kontakt na PW, abym mogła się mniej więcej zorientować jaką ilość półfabrykatów muszę zapewnić. Oczywiście nawet zdecydowanym dopiero na miejscu nikt nie zamknie drzwi przed nosem

Na przyszły rok - jeśli będzie zainteresowanie – już mam pomysły na II warsztaty BABSKIEGO ZAKĄTKA!

Zatem ZAPRASZAM!

Alutek

Edytowane przez Alutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś od nas na ogólnopolski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy ma sie idbyc i co to znaczy "U Nas" w slawie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie u nas tylko od nas:) a spot kolo pabianic, 400km od z.g. ja od trzech lat sie wbieram i nie moge nigdy bo cos "wypada";/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha faktycznie.... ja mialem w zeszlym roku jechac niestety ekipa sie posypala ale sluchaj maly zlocik w swiebodzinie ma byc 15 kwietnia mozna sie wybrac :D

Edytowane przez chesss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 kwietnia Rothenburg :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8;00 rano auchan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź grilla ze sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku kombinuję właśnie, żeby jak najmniej zabrać ze sobą:) mam plan. i to już będzie mój 5ty Roth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności