Skocz do zawartości
Gość koneser

Silnik gaśnie podczas jazdy VW Passat kombi 1995 1.8 B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pablo2009

ja też mam taki problem w passat B4 96r. 2.0l automat trudno odpalić jak jest zimny , gaśnie na wysokich i niskich obrotach[na wysokich czasami załapie i idzie okej.] na paliwie i na gazie:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość felo

witam! mam problem z mojim autem mam golfa III a nie pasata >pisze tutaj na forum ponieważ czytałem co koledzy piszą i sadze ze tlko wy mi mozecie juz pomuc!!;) mam podobny problem z mojim autem jest to silnik 1.6 wielopunkt przyczyna jest taka ze podczas jazdy mi gaśnie a naj czesciej podczas przeciagania na biegach i jak zgasnie to odpala od ręki a tak po zatym to pracuje bardzo dobrze silnik na niskich obrotach nie gaśnie jak i na biegu jałowym .POMOCY ??????PROSZE ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość johnyzippo

Mam Podobny kłopot .samochodem śmigam tydzień miesac i nagle zgasne podczas jazdy po 20 -30 min odpalam gdy juz wszystkie kable posprawdzam ale nie mogę doszukac sie usterki ?

podczas odpalania gdy zimny pali sie kontrolka "!" ale tak mysle ze to od wspomagania .co robic i czego szukac

Passat 94' 1.8 gti + Gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kris miałem podobny problemik i po wielu przejściach z mechaniorami jeden z najbardziej ganionych przelutował płytkę od alarmu fabrycznego i po problemie .W momencie kiedy nie chciał odpalić nie załączał przekażnika pompy paliwa ,odkryłem to jak jeden z tych mondrusiów kazał mi wymienić ów przekażnik a jak nie poskutowało to zdjąłem z niego obudowę i wyszło że nie dostaje prądu .Pozwodzenia w poszukiwaniu usterki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności