Skocz do zawartości
ziom3476

Angel Eyes dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar zakupić Angel Easy Sonara. Nie mogę się zdecydować czy wziąć czarne czy chrom do mojego czarnego kombiacza. Czy ma ktoś może jakieś zdjęcia (albo mógłby zrobić zdjęcia swojego samochodu) z tymi oto lampami. Najbardziej poszukuje kombinacji czarny car + czarne ringi i czarny car + chrom ringi aby mieć porównanie. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bandit57

O gustach sie nie dyskutuje..Wedlug mnie za duzo czarnego ale to kwestia gustu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O gustach sie nie dyskutuje..Wedlug mnie za duzo czarnego ale to kwestia gustu..
co TY gadasz...dorzuci jakieś felgi, przyciemni szybki i będzie fajne. W dodatku zero chromu i pięknie będzie wyglądać.

moze w którymś z linków będzie ciemny kolor + angele takie jak chcesz

http://www.google.pl/search?num=20&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=m3b&as_qdr=all&q=angel+3b+site%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.passat3b.de%2Fgalerie2%2F&btnG=Szukaj&lr=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarne do czarnego moim zdaniem,bo chromy będą wyglądać nie ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOo. Dzięki stary za link, tego właśnie szukałem :D Po obejrzeniu tych zdjęć chyba się zdecyduje na czarne. Ale jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia - kupić zespolone czy dzielone. Zaletą zespolonych jest super wygląd a wadą to że mają homologacje E11 i niebiescy mogą się czepiać, natomiast dzielone mają E4 czyli taką jak oryginały. Co o tym myślicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne zdanie , jeśli masz grill chromowy - lampy chrom , jeśli nie masz na grillu chromu - lampy ciemne . Ale każdy ma swój gust ;) . Zobacz też ten wątek http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=26678 .

P.s. możesz też zerknąć u mnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johny x twoje lampy wyglądają nieźle,może to FK lub IN pro,bo chyba nie sonar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
johny x twoje lampy wyglądają nieźle,może to FK lub IN pro,bo chyba nie sonar

Są to lampy FK , powiem jeszcze że zdjęcie nie oddaje wszystkiego , zaje.......wyglądają w realu . Ja też miałem z tymi lampami niezły dylemat trochę tego jest na rynku ale w końcu padło na FK , tyle dodam że teraz jazda w nocy to inna bajka ;).

ziom3476 , to nie sonar , ale zerknij też na inne lampy zanim ostatecznie podejmiesz decyzję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności