Skocz do zawartości
jarek3251

pytanie o stuki w silniku 1.9 tdi i kupno auta

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie jest taka sprawa mam do kupienia audi b4 1.9 tdi z silnikiem 1z lecz sa takie problemy silnik nie ma takiej mocy jak moj pasacik z takim samym silnikiem no i jak sie przejechałem nim to po nagrzaniau zaczeło cos w nim stukac tak jak by zawór co wy o tym myslicie??????jakie koszty wymiany zaworów gdyby to było to?????? z gory dziekuje za wszelkie rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek27

Ja mam podobny silnik,AHU,tez nie ma mocy jak sie nagrzeje.Jesli stuki przypominaja oglos karty do gry w szprychach,to mi radzono wymienic napinacz paska rozrzadu,mam zamiar wymienic wszyskie rolki,napinacze i paski w sobote...zobaczymy czy pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobny silnik,AHU,tez nie ma mocy jak sie nagrzeje.Jesli stuki przypominaja oglos karty do gry w szprychach,to mi radzono wymienic napinacz paska rozrzadu,mam zamiar wymienic wszyskie rolki,napinacze i paski w sobote...zobaczymy czy pomoze.

tu jest troche inny problem bo mocy nie ma nawet zimny a dopiero po nagrzaniu stuka jakby zawór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakim to oleju jeździ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe na jakim to oleju jeździ?

gościu mowił ze na castrolu półsyntetyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam takie jeszcze autko na oku http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5262346 gosc mieszta we wsi obok wszystkie mam papiery od niemca do 246tys km przebiegu udokumentowane stos faktur naprawy nową skrzynie biegów niemiec mu wstawił teraz ma na zegarze 304 widziałem na własne oczy mam passta z takim samym silnikiem na słuch chodzi audi troszeczke ciszej ale passat ma lepszego kopa nie wiem czemu ale zaden którym nie jezdziłem to tak nie idzie jak moj passacik a wiec zerknijcie i napiszcie co zaobserwowaliście plis

p.s. ta cena za ten rok co wy na to warto???????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oprócz Passata również Ibizę TDi z silnikiem AHU. Kiedy w silniku był olej Castrol Edge Sport 10W/60, to auto chodziło jak sieczkarnia. Cała klawiatura aż skakała. Nawet po porządnym rozgrzaniu silnika stukanie nie ustawało. Olej został wymieniony po 400 kilometrach na inny (taki jak był lany wcześniej) i od razu jak ręką odjął. Silnik znowu pracuje gładko i spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam takie jeszcze autko na oku http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5262346 gosc mieszta we wsi obok wszystkie mam papiery od niemca do 246tys km przebiegu udokumentowane stos faktur naprawy nową skrzynie biegów niemiec mu wstawił teraz ma na zegarze 304 widziałem na własne oczy mam passta z takim samym silnikiem na słuch chodzi audi troszeczke ciszej ale passat ma lepszego kopa nie wiem czemu ale zaden którym nie jezdziłem to tak nie idzie jak moj passacik a wiec zerknijcie i napiszcie co zaobserwowaliście plis

p.s. ta cena za ten rok co wy na to warto???????????????????

to jak panowie ktos sie cos wypowie czy nie????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności