Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dark, myślę, że więcej na forum nie masz co liczyć (nikt tego nie widzi, dodtyka) a wymieniłeś już najważniejsze rzeczy. Teraz rzucać pomysły to może być kosztowne dla Ciebie. Podjedź do mechanika, daj z 50zł a diagnozę i będziesz wiedział.

Ewentualnie jak polewasz woda (np. takim spryskiwaczem do kwiatów) silnik, kable WN, kopułkę to rób to w nocy i bez oświetlenia (jak będzie bardzo ciemno to bedzie widac ewentualne przebicia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podjedź do mechanika, daj z 50zł a diagnozę i będziesz wiedział.

Ewentualnie jak polewasz woda (np. takim spryskiwaczem do kwiatów) silnik, kable WN, kopułkę to rób to w nocy i bez oświetlenia (jak będzie bardzo ciemno to bedzie widac ewentualne przebicia).

nie wiem czy mechanik sam będzie wiedział co mu dolega,napewno będzie mówił,że trzeba przewody zmienić nad czym sam się zastanawiam,no i jeszcze myślę nad podciśniem.

Pryskałem właśnie takim spryskiwaczem jak piszesz w nocy i jeszcze w ciemnym pomieszczeniu i niby nic nie widać,mało tego lałem Karcherem bo płukałem maskę z pod spodu i lało się na silnik jak cholera,myślałem że nawet nie zapali,a tu cyk i pali i normalnie chodzi.

No nie wiem co mu dolega bo on chodzi w miarę normalnie tylko troszkę zarzuca silnikiem i w miarę normalnie jedzie,chociaż wydaje mi się że jest jednak troszkę słabszy niż wcześniej.

No nic tak czy tak to wielkie dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności