Skocz do zawartości
Gość zajec

wielka prosba !!! nr moduł komforu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zajec

witam kolegów .. mam prośbe , czy moze mi ktoś powiedzieć na jakiej częstotliwosci pracuje mój pilot na podstawie nr modułu komfortu ... numery jakie znalazłem na module to: 1JO 959 799 H , 5DK00795100 , 3BO959507 , 73190400 .... dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
numery jakie znalazłem na module to: 1JO 959 799 H

dziwna sprawa, bo ETKA u mnie tego nie znalazła (może nie umiem szukać). Sądząc po roczniku twego auta to sądzę, że masz 433,92MHz. Problematyczny pilot w znalezieniu, jeśli chodzi o używkę. U mnie jest taki moduł: 1J0 959 799 J różnica w oznaczeniu liter. Chodzi właśnie na takiej częstotliwości jaką podałem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Moduł H nie ma opcji z pilota,przynajmniej u mnie musialem wymienic na J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

no własnie 433 lub 433,92 ... potrzebuje wimienic pilota ale nie wiem na ktorego ... teraz mam cos jak fasola , ale po rozebraniu nie ma zadnych symboli ..a słyszałem ze po numerze modułu komfortu można okreslic czestotliwosc

 

Moduł H nie ma opcji z pilota,przynajmniej u mnie musialem wymienic na J.

nie bardzo wiem co masz na mysli ... pilotem , otwieram , zamykam z domykaniem szyb , no i oczywiscie właczam alarm ...

 

poratuje ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro

Moduł H nie ma opcji z pilota,przynajmniej u mnie musialem wymienic na J.

a Ty twierdzisz że

pilotem , otwieram , zamykam z domykaniem szyb , no i oczywiscie właczam alarm ...

 

to może masz dołożony jakiś alarm dodatkowy i dla tego działa z pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

a jak można sprawczic czy alarm jest fabryczny czy dokładany...??

 

skoro

 

a Ty twierdzisz że

 

 

to może masz dołożony jakiś alarm dodatkowy i dla tego działa z pilota.

pociągne dalej ten wątek , bo mnie irytuje... alarm prawdopodobnie jest fabryczny , sprawdzałem według sugesti z forum .. (zamykałem się w srodku , czekałem az sie uzbroi i próbowałem odpalać , tylko po próbie przekrecenia kluczyka alarm się załancza , a na nie fabrycznym ponoc mozna odpalic auto )... hmmmm i co z tą częstotliwoscia????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Podlacz vag i zobacz jaki numer wyskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek27

A na jakiej czestotliwosci pracuje pilot do modulu 1J0 959 799 R?O ile w ogole jest jakis pilot do tego...Kupilem auto bez pilota,i zastanawim sie czy jest mozliwosc dolozenia owego cuda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności